داریوش بیات نژاد، مدیرکل بهزیستی استان تهران گفت: پیگیر هستیم تا خانواده‌های دارای دو معلول و بیشتری که شناسایی شده‌اند، هر چه سریع‌تر مسکن خود را دریافت کنند.

اخبار اجتماعی ایران/ داریوش بیات نژاد در رابطه با مسکن خانواده‌های دو معلولی و بیشتر اظهار کرد: تعدادی از معلولان و خانواده‌های تحت پوشش سازمان بهزیستی به ویژه خانواده‌های دو معلولی را در مسکن مهر جانمایی کردیم.

وی افزود: عمده‌ این پروژه‌های مسکن بالای ۹۹ درصد پیشرفت فیزیکی داشتند.

مدیرکل بهزیستی استان تهران با بیان اینکه تفاهم نامه چند جانبه‌ای بین سازمان بهزیستی، بنیاد مستضعفان، بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و خیرین مسکن منعقد شده است، گفت: براساس این تفاهم نامه تا پایان سال تعدادی از خانواده‌هایی که دارای دو معلول هستند، مسکن خود را تحویل می‌گیرند.

بیات نژاد ادامه داد: بحث حقوقی‌ بین سازندگان، پیمانکاران و شرکت عمران پرند وجود دارد که باعث تأخیر در برخی از واگذاری‌ها شده است.

وی با بیان اینکه ما تلاش می‌کنیم این مسئله به سرانجام برسد، افزود: پیگیر هستیم تا خانواده‌های دارای دو معلول و بیشتر از دو معلولی که شناسایی شده‌اند، هر چه سریع‌تر مسکن خود را دریافت کنند.

بیات نژاد گفت: تاکنون بیش از ۹۰۰ خانواده دو معلولی و بیشتر از دو معلولی را شناسایی کردیم. مدیرکل بهزیستی استان تهران با بیان اینکه یکی از اولویت‌های ما در سازمان بهزیستی علاوه بر مسئله اشتغال جامعه هدف، تأمین مسکن است، تصریح کرد: در این مسئله خانواده‌های دو معلولی در اولویت قرار دارند./ باشگاه خبرنگاران جوان

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که حاوی تهمت یا افترا باشد در سایت منتشر نخواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبز با خبر باشد منتشر نخواهد شد.