محسن هاشمی، رییس شورای اسلامی شهر تهران تاکید کرد: مردم انتظار تحول در نظام خدمت رسانی و افزایش کارایی نظام جمهوری اسلامی را دارند و جفای افزونتری خواهد بود با وجود این ملت شریف، شاهد قصور مسئولان در دهه پنجم انقلاب باشیم.

اخبار اجتماعی ایران/  محسن هاشمی در ابتدای یکصدو بیست و سومین جلسه شورا با تبریک آغاز دهه پنجم انقلاب اسلامی حماسه روز گذشته مردم سرافراز ایران را نشانه افزایش قدرت ملی و تقویت وحدت و همدلی برشمرد و تاکید کرد: مردم نشان دادند که کاستی ها و نواقص عملکرد مسئولان، موجب تردید و سستی آنان در دفاع از انقلاب و ایران اسلامی نمی شود.

رییس شورای اسلامی شهر تهران گفت: حماسه حضور مردم در آیین چهلمین سالگرد انقلاب، دو پیام مهم داشت، پیام نخست خطاب به دشمنان خارجی و دولت های مداخله گر و بیگانه بود که با وجود این ملت، رویایی فروپاشی انقلاب اسلامی تعبیر نشدنی است و پیام دوم خطاب به مسئولان جمهوری اسلامی و مدیران کشور بود که این مردم انتظار تحول در نظام خدمت رسانی و افزایش کارایی نظام جمهوری اسلامی را دارند و پیام شکوه همراه با شکوه مردم باید شنیده شود.

هاشمی با اشاره به حضور و همراهی باشکوه مردم در جشن انقلاب گفت: جفای افزونتری خواهد بود که با وجود این ملت شریف و فداکار، بازهم شاهد قصور و تقصیر مسئولان در دهه پنجم انقلاب باشیم.

وی تاکید کرد: مدیریت شهری نیز بعنوان یکی از دستگاه های موثر در رضایتمندی شهروندان از این قاعده مستثنی نیست، افزایش اثربخشی و کارآمدی مدیریت شهری، کاهش رانت و تبعیض و بهبود سطح خدمت رسانی مطالبات به حق مردم از ماست و باید برای تحقق این مطالبات برنامه ریزی و توجه لازم را متمرکز کنیم.

رییس شورای اسلامی شهر تهران در پایان سخنانش ابراز امیدواری کرد تا در دهه پنجم انقلاب، لایق الطاف الهی و حمایت ملت ایران باشیم./ ایلنا

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که حاوی تهمت یا افترا باشد در سایت منتشر نخواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبز با خبر باشد منتشر نخواهد شد.