آن زنیکه بدبختی که مطرود خانواده‌اش شده است، این زنیکه کثیف رفته با پمپئو عکس یادگاری گرفته/ برخی مشکلات اقتصادی کشور ناشی از جریان نفوذ است/ استفاده از فضای مجازی برای نشان دادن چهره منافقین/ اعضای جریان نفاق می‌خواستند حتی جای تریبون امام را مشخص کنند/ پرونده« سایت دیوار» به دادسرا ارجاع شد / آمادگی ارائه اسناد درباره جریان نفوذ را داریم

 دادستان کل کشور گفت: دادسرا به مساله سایت «دیوار» ورود و موضوع را رسیدگی می کند.


به گزارش ایرنا حجت الاسلام محمدجعفر منتظری روز چهارشنبه در حاشیه نشست خبری آغاز به کار دبیرخانه بازخوانی دهه 60 در باشگاه خبرنگاران در جمع خبرنگاران در پاسخ به ایرنا درباره درخواست پلیس فتا مبنی بر رسیدگی دادستانی به شکایت های مردم از سایت دیوار اظهار داشت: ظاهرا این پرونده دیروز ارجاع شده و دادسرا باید به این موضوع رسیدگی کند.
 

سرهنگ تورج کاظمی رئیس پلیس فتا تهران بزرگ روز گذشته گفت: با توجه به اینکه سایت دیوار بستر وقوع جرایم مختلف در سراسر کشور شده است، از مقامات قضایی درخواست کردیم تا این سایت مسدود شود. همچنین تمام پرونده‌ها در خصوص این سایت از طریق مراجع قضایی به پلیس ارسال شده‌ است و آنها نیز در جریان کار قرار دارند.

* رسانه ها چهره نفاق را به جهانیان نشان دهند

دادستان کل کشور در نشست خبری آغاز به کار دبیرخانه بازخوانی دهه 60، از رسانه ها و خبرنگاران خواست تا چهره نفاق و منافقان را به جهانیان نشان دهند.

دادستان کل کشور با بیان اینکه نفاق یکی از بزرگترین رذائل اخلاقی است و کسی که گرفتار این اخلاق باشد منافق می‌نامند، گفت: هیچ مکتب، دین و آئینی وجود ندارد که بخواهد بر نفاق و حرکت منافق  مهر تائید بزند.  در قرآن آیات متعدد درباره ویژگی منافق و عاقبت نفاق و منافق وجود دارد.

دادستان کل کشور تاکید کرد: از منظر قرآن، نفاق و منافق رذل‌ترین جایگاه را در نزد خداوند و قیامت دارد. بزرگترین شاخصی که قرآن برای نفاق و منافق بیان می‌کند، این است که ظاهرش با باطنش متفاوت است و با زبان سخنی می‌گوید که در دل به آن اعتقادی ندارد. این گروه پست اختصاص به زمان خاصی ندارند، از ابتدای اسلام هم تصمیم به ورود در اسلام داشتند. در مقطع زمانی سیزده ساله حضور پیامبر در مکه، چنین مساله‌ای وجود نداشت اما هنگامی که به مدینه آمدند عده‌ای چهره خود را تغییر دادند.


منتظری گفت: خبرنگاران دِین خود را به ملت ادا کنند؛ یکی از راه های ادای این دِین، نشان دادن چهره نفاق به دنیا است. چهره نفاق را آنگونه که هست بدون کم و زیاد نشان دهند.
وی با بیان گوشه ای از جنایات منافقان خطاب به رسانه ها اظهار داشت: از فضای مجازی برای نشان دادن چهره منافقان بهره بگیرید.

دادستان کل کشور با بیان اینکه جریان نفاق از همان زمان پیروزی انقلاب وارد شد، گفت: آن‌ها می‌خواستند حتی جای تریبون امام را مشخص کنند. از همان روزهای اول با انقلاب زاویه‌دار شدند و در میان مردم دست به یارکشی زدند.

دادستان کل کشور یادآور شد: امام راحل در زمانی که کل دنیا، از جمله انگلیس و آمریکا به دنبال حفظ تاج و تخت خاندان پهلوی بودند، وارد صحنه شد. یک ملت به صحنه آمد و با تبعیت از رهبری امام به پیروزی تاریخی دست پیدا کرد.

می‌خواستند علنا جنگ نظامی کنند

وی افزود: اواخر ۵۷ و قبل از ۳۰ خرداد سال ۶۰ می‌خواستند علنا جنگ نظامی کنند. بسیاری از جوانان را به دام انداختند. آن زمان من دادگاه انقلاب بودم شما نمی‌دانید این‌ها چقدر شرارت کردند و دست به چه جنایاتی زدند که در تاریخ مانندش را کم داریم؛‌ از ترور ائمه جمعه مانند شهید مدنی و اصفهانی گرفته تا ترور دانشمندان و دولتمردان دست به جنایات زدند.

دادستان کل کشور تاکید کرد: شما نمی‌توانید کشور و انقلابی را پیدا کنید که اینگونه مورد تهاجم داخلی با این کیفیت قرار بگیرد. آن‌ها کودک، نوجوان، زن، مرد، پاسدار و بقال را به شهادت رساندند. آنان پاسدارانی را گرفتند و پوست بدنشان را کندند، می‌خواهی بکشی بکش چرا این گونه می‌کنید؟ مانند بنی امیه که حسین(ع) را به شهادت رساندند اما بدنش مبارکش را زیر سم اسبان انداختند.

وی افزود: امروز ۳۷سال از اعلام جنگ مسلحانه آنان می‌گذرد، امروز مشاهده می‌کنید تحت حمایت اربابان خود هستند. امروز وزیر امور خارجه آمریکا و صهیونیست‌ها با سران این‌ها فالوده می‌خورند.

دادستان کل کشور تاکید کرد: آنان زمانی که در داخل کشور بودند و ترورهایشان گسترده بود، نتوانستند کاری کنند، امروز می‌توانند؟ آن ابله و احمقی که به این جریان دل بسته است کور خوانده است. ملت فراموش نمی‌کنند هنگامی که جنگ و دفاع مقدس به پایان رسید مرصاد را راه انداختند اما این مردم در دروازه ایلام و کرمانشاه کورشان کردند. آن زنیکه نابخرد پست که از یک مرد جدا می‌شود و در کنار مرد دیگری قرار می‌گیرد انسان اسمش را چه بگذارد، آن زمانی که فرمان آتش داد فکر نمی‌کرد دامن خودش را بگیرد.

وی تاکید کرد: از فضای مجازی استفاده کنید، مقام معظم رهبری در خصوص فضای یک جمله تاریخی گفتند، ایشان فرمودند باید از این فضا استفاده کنیم و نگذاریم دشمن به مقاصد خود برسد یکی از بهترین فرصت‌ها همین است که از این فضا چهره منافقین را نشان دهید.

منتظری خاطرنشان کرد: دستگاه قضایی با اقتدار جلوی جریان نفاق ایستاد و این یک برگ زرین در کارنامه این دستگاه است. امروز هم دستگاه قضا در برابر این‌ها ایستاده است ما سینه خود را سپر کرده‌ایم. آنها باید بدانند دستگاه قضا مقابل این‌ها خواهد ایستاد.

وی تاکید کرد: مردم باید مواظب نفوذ باشند و حواسشان به جریان‌هایی که این‌ها را تحت نفوذ قرار داده‌اند، باشد.

دادستان کل کشور گفت: ملاحظه کردید این ترامپ شب گذشته چه حرف‌هایی علیه ایران زد و گفت ما حدود ۷ تریلیون دلار در خاورمیانه خرج کردیم! آقای ترامپ در کنگره بگو این ۷ تریلیون دلار را خرج چه کردی؟ بهداشت و مسکن مردم؟ شما این پول را خرج این کردید که جلوی حرکت ملت ایران، سوریه، لبنان، غزه و افغانستان را بگیرید. این آشغال‌هایی که تحت عنوان سلطنت‌طلب و منافق دور خود جمع کردید هیچ دستاوردی برای شما ندارد.

وی تاکید کرد : ملت ایران را تروریسم بد معرفی کردید اما بدانید نیرنگ به خودتان باز می‌گردد.

منتظری ادامه داد: جریان نفاق امروز با حمایت مالی و رسانه استکبار کار می کند، ما نباید بگذاریم نسل جوان غافل باشند و باید اطلاعات به آن‌ها داده شود.

وی خاطر نشان کرد: ظاهر و باطن منافقین برای نسل جدید نشان نداده نشده است.

دادستان کل کشور گفت: ما در این مورد اقدامات بین المللی انجام داده‌ایم اما هنگامی که با حمایت از این‌ها رو به رو هستیم چه کنیم؟ فرانسه جولانگاه این‌هاست. آن زنیکه بدبختی که مطرود خانواده‌اش شده است، این زنیکه کثیف رفته با پمپئو عکس یادگاری گرفته است. گفته‌اند کند همجنس با همجنس پرواز منتها این‌ها غاز با غاز هستند.

وی گفت: اسناد بسیار ارزنده‌ای می‌توانیم داشته باشیم و انشاالله این کار را خواهیم کرد.

 

---

دادستان کل کشور تاکید کرد: نفوذ یک پدیده جدی در کشور ماست. عوامل دشمن تنها به دنبال نقل خبر و اطلاعات نیستند. آن‌ها می‌خواهند زمینه برنامه‌های دشمن را در سازمان‌ها و ادارات آماده کنند و معتقدم بخشی از مشکلات معیشتی و اقتصادی ناشی از جریان نفوذ است.

وی خاطر نشان کرد: باید این جریان را بشناسیم. ما در نظام جمهوری اسلامی این قصور را داریم که چهره این‌ها را نتوانستیم بشناسیم.

منتظری با بیان اینکه ما اسناد و مدارک بسیار زیادی در دستگاه اطلاعاتی درباره جریان نفوذ داریم، گفت: آمادگی این را داریم که با رعایت مسائل امنیتی این اسناد را ارائه کنیم

دادستان کل کشور درباره اینکه آیا پرونده‌ای از نفوذ منافیقن در قوه قضائیه مفتوح است یا خیر گفت: دستگاه اطلاعاتی و امنیتی باید روی نفوذ کار کند، آن زمان که ما می‌گفتیم دوتابیعتی داریم بعضی‌ها گفتند نداریم برای همین مسئله نفوذ است. وزرات اطلاعات، نیروی انتظامی و اطلاعات سپاه باید روی این موضوع جدی کار کنند.

وی تاکید کرد: باید بر روی موضوع نفوذ در مسائل سیاسی، فرهنگی، اقتصادی و اجتماعی کار کنند کما اینکه پرونده‌هایی در این در دستگاه قضایی وجود دارد که برخی از در مرحله دادگاهی قرار دارند و برخی دیگر دادگاهی‌شان تمام شده است.

وی تاکید کرد : منافقین امروز تاکتیک خود را عوض کردند و شما می‌بینید که ترور نمی‌کنند و ترور را به دست گروهک‌های دیگری دادند و دیشب هم متاسفانه در خرم‌آباد یک مامور جان خود را از دست داد. امروز اربابان آنها به آنها دستور داده‌اند که فعلا تروری انجام ندهند و در بخش‌های دیگر فعالیت داشته باشند.

ادامه دارد...
 

نظرات

نظرات | 0 نظر

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که حاوی تهمت یا افترا باشد در سایت منتشر نخواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبز با خبر باشد منتشر نخواهد شد.