رتبه اول لایک در اینستاگرام به تصویر تخم مرغ رسید

دانش و فناوری /
شناسه خبر: 441461

تصویر یک تخم مرغ معمولی در اینستاگرام با دریافت 25 میلیون لایک در عرض 9 روز، رکورد جهانی بیشترین لایک در این شبکه اجتماعی را به خود اختصاص داد.

هفته گذشته تصویری از یک تخم مرغ کاملا معمولی با نام کاربری world_record_egg@ در شبکه اجتماعی اینستاگرام پست شد. در بخش زیرین این تصویر نوشته شده بود:  بیایید با ثبت رکورد جهانی بیشترین تعداد لایک در اینستاگرام، رکورد کایلی جنر را بشکنیم.

کایلی جنر یکی از سلبریتی های مشهور آمریکایی است که بیشترین لایک را در صفحه اینستاگرام به خود اختصاص داده است. یک سال پیش عکس انگشت دختر کوچک این سلبریتی در مدت زمانی کوتاه 24 میلیون لایک دریافت کرد. از آن زمان تاکنون هیچ کس نتوانسته بود رکورد این سلبریتی را در دریافت لایک بشکند.

عکس تخم مرغ مذکور درعرض 9 روز 25 میلیون لایک دریافت کرده و رکورد بیشترین لایک در این شبکه اجتماعی را به خود اختصاص داد.

جالب اینجاست که بسیاری از سلبریتی ها از جمله کایلی جنر این عکس را لایک کرده و در خصوص این عکس اظهارنظر کرده و کامنت گذاشتند. جنر حتی در بخش زیرین عکس ویدئویی درباره شکستن یک تخم مرغ در جاده ای داغ منتشر کرده و نوشت: وقتی کایلی شکستن رکورد خود را با این عکس تماشا می کند...

بسیاری از کاربران از سراسر جهان به زبان های مختلف در زیر تصویر این عکس کامنت گذاشته و اظهارنظر کردند. جالب اینجاست تا حال حاضر هیج ایرانی به زبان فارسی درخصوص این عکس کامنتی نگذاشته است. تا حال حاضر هویت این حساب کاربری مشخص نشده است اما بسیاری بر این باورند که این حساب از سوی برخی از هنرمندان و سلبریتی ها تنها  برای شکستن رکورد کایلی ثبت شده است. 

با ثبت بیشترین رکورد لایک تنها با عکس یک تخم مرغ معمولی، افراد پشت پرده این اکانت مرموز با ارسال متنی در استوری از تمامی لایک کنندگان تشکر کردند.

نظرات

نظرات | 0 نظر

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که حاوی تهمت یا افترا باشد در سایت منتشر نخواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبز با خبر باشد منتشر نخواهد شد.