قتل خاوری در کانادا واقعیت دارد؟

سیاسی /
شناسه خبر: 440719

ساعاتی پیش برخی شبکه های اجتماعی خبر قتل محمودرضا خاوری را در فضای مجازی منتشر کردند که تاکنون توسط هیچ منبع معتبری تایید نشده است

ساعاتی پیش برخی شبکه های اجتماعی خبر قتل محمودرضا خاوری را در فضای مجازی منتشر کردند که تاکنون توسط هیچ منبع معتبری تایید نشده است.

باشگاه خبرنگاران: شایعه قتل محمودرضا خاوری متهم اختلاس سه هزار میلیارد تومانی از ساعتی پیش در برخی از شبکه های اجتماعی منتشر شده و دست به دست می شود اما تا کنون هیچ منبع رسمی صحت این شایعه را تایید نکرده است.محمودرضا خاوری

طبق این شایعات محمودرضا خاوری مدیرعامل سابق بانک ملی متولد 1331 شب گذشته توسط افرادی ناشناس در کانادا به قتل رسیده و پلیس این کشور جسد خاوری را حوالی منزل شخصی اش در سان کرست از منطقه بردیل پت شناسایی کرده است.

جزییات انتشار خبر قتل محمودرضا خاوری

---


آذرماه سال 1396 نیز شایعه مشابهی در شبکه های اجتماعی منتشر شد که در آن به مانند شایعه امسال جزئیات قتل خاوری و مکان کشف جسد وی اعلام شده بود ولی ساعاتی بعد پلیس کشور کانادا اعلام کرد که پلیس شخصی با این نام را در درگیری های مسلحانه و غیرمسلحانه به عنوان مقتول ثبت نکرده است.

قتل محمودرضا خاوری در کانادا

در آن زمان، مصطفی ترک همدانی وکیل پایه یک دادگستری در گفتگو با رسانه های داخلی با بیان اینکه "انتشار خبر مرگ، شگرد بدهکاران و کلاهبرداران برای فرار از پیگرد قضایی است" عنوان کرد که خاوری خود شایعه کرده که در کانادا کشته شده است.

حال با توجه به اینکه این شایعه بار دیگر در شبکه های اجتماعی مطرح شده، باید دید مقامات کانادایی چه واکنشی به آن نشان خواهند داد.

خاوری که آخرین مقام او مدیر عاملی بانک ملی ایران بود در پی افشای فساد بزرگ مالی در مهر ماه 1390 از مقام خود استعفا داد و به کانادا فرار کرد.

نظرات

نظرات | 0 نظر

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که حاوی تهمت یا افترا باشد در سایت منتشر نخواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبز با خبر باشد منتشر نخواهد شد.