سوءقصد به کارمند ارشاد سیستان وبلوچستان

حوادث /
شناسه خبر: 440633

دادستان عمومی و انقلاب زاهدان از شناسایی و دستگیری 2 نفر از عوامل اصلی سوء قصد به مسئول حراست اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی سیستان و بلوچستان خبر داد.

 حجت‌الاسلام علی موحدی راد روز شنبه در این باره اظهار داشت: 2 نفر در تیرماه امسال با اجیر کردن چهار جوان و تطمیع آنان نقشه قتل و سوءقصد به جان مسئول حراست اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی سیستان و بلوچستان را طراحی که خوشبختانه در این مسیر ناکام می‌مانند.
وی بیان کرد: یک خانم که کارمند نهاد کتابخانه شهرستان زهک بوده با همراهی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی این شهرستان به دلیل خصومت شخصی اقدام به این کار کرده اند که در ابتدا چهار متهم دستگیر و پس از انجام تحقیقات اولیه با قرار وثیقه آزاد شدند اما 2 متهم اصلی سه روز گذشته دستگیر و در بازداشت هستند.
دادستان عمومی و انقلاب زاهدان ضمن تحسین از اقدامات و عملکرد سربازان گمنام امام زمان (عج) در این رابطه گفت: حسب گزارش شفاهی ضابطین ظاهرا به دلیل عدم موافقت مسئول حراست اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی سیستان و بلوچستان با گرفتن پست جدید آن خانم در نهاد کتابخانه این سوقصد انجام شده است اما برای مشخص شدن ابعاد موضوع تحقیقات تکمیلی در رابطه با این پرونده ادامه دارد و با متهمان طبق قانون برخورد خواهد شد.
کار اسماعیل سعیدی مسئول حراست اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی سیستان و بلوچستان هشتم تیرماه سالجاری توسط افراد ناشناس مورد اصابت گلوله قرار گرفت و بعد از انجام عمل جراحی پس از چند روز از بیمارستان ترخیص شد./ ایرنا

 

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که حاوی تهمت یا افترا باشد در سایت منتشر نخواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبز با خبر باشد منتشر نخواهد شد.