آیا مسئولان تیم تبریزی آدرس غلط می دهند؟

اسکوچیچ؛ گزینه جدی تراکتورسازی

ورزشی /
شناسه خبر: 440482

در حالی که شایعات منتشر شده حکایت از این دارد که مالک باشگاه تراکتورسازی به دنبال جذب گاس هیدینگ است، اما یکی از نزدیکان باشگاه تاکید کرد گزینه جدی تری وجود دارد که با فوتبال ایران آشناست.

ایران آنلاین/ نیمه شب پنجشنبه محمد تقوی سرمربی موقت تراکتورسازی در اقدامی غیرمنتظره پستی در صفحه شخصی اش منتشر و از سمت خود استعفا داد. تقوی دلیل استعفایش را بازگذاشتن دست مسئولان باشگاه برای انتخاب سرمربی جدید عنوان کرد و این در حالی است که گفته می شود او ترجیح می داده به عنوان نفر اول به کار خود ادامه دهد، نه اینکه کمک مربی دیگری باشد. 

در این میان شایعات تائید نشده از تبریز حاکی است که گاس هیدینگ سرمربی مشهور هلندی گزینه اول تراکتورسازی است و زنوزی مالک این باشگاه برای مذاکره با او به خارج از ایران سفر کرده است.

در حالی که به نظر می رسد تراکتوری ها پس از جان توشاک، این بار یک مربی معروف دیگر را روی نیمکت خود در فصل جاری خواهند داشت اما یکی از نزدیکان باشگاه که نخواست اسمش فاش شود به خبرنگار «ایران آنلاین» گفت:«مسئولان باشگاه با دراگان اسکوچیچ وارد مذاکره شده اند.»

اسکوچیچ نامی آشنا برای هواداران فوتبال در ایران است. این مربی کروات سابقه هدایت ملوان و فولاد را در کارنامه خود دارد و فصل گذشته هم مربیگری خونه به خونه بابل را بر عهده داشت اما موفق نشد با این تیم به لیگ برتر صعود کند.


تراکتورسازی کار خود را در ابتدای فصل با یک مربی سرشناس به نام جان توشاک آغاز کرد و تقوی هم دستیار او شد ولی وقتی این مربی ولزی به موفقیت نرسید، از هدایت تراکتورسازی کنار رفت و تقوی سرمربی موقت شد که این مدت 9 هفته به طول انجامید.

بر اساس آنچه فرد مطلع در باشگاه تبریزی می گوید، اسکوچیچ به نیمکت تراکتورسازی نزدیک تر از هیدینگ است و شاید اگر هیدینگ گزینه جدی تری بود، تقوی هم تصمیم می گرفت دستیار او بماند.