نفر از نمایندگان بیانیه‌ای را در گرامیداشت زحمات سید حسن قاضی زاده هاشمی، وزیر پیشین بهداشت نوشتند که توسط یک عضو هیات رییسه مجلس شورای اسلامی قرائت شد.

 علی اصغر یوسف نژاد این بیانیه را به شرح زیر قرائت کرد: «حضور موثر، مستمر و خالصانه شما را به عنوان وزیر بهداشت در اقصی نقاط کشور به ویژه‌ مناطق مرزی و محروم حلاوت به ثمر نشستن پروژه‌ های متعدد نظام سلامت را در کام مردم شریف مردم نشاند و خاطرات حرکت‌های جهادی اوایل انقلاب را در اذهان زنده کرد. خدمتگزاری بی منت توام با صداقت و تلاش خستگی ناپذیرتان موجی عظیم در بیماران و آحاد مردم ایجاد کرد.

در این شش سال که به عنوان خادم ملت و مورد معتمد  نمایندگان مجلس شورای اسلامی در سنگر وزارت بهداشت حضور داشتید، به وضوح حرکت به سمت آرمان‌ها و اهداف و سیاست‌های کلان در نظام سلامت مشهود بوده و در دوران مسئولیت شما وزارت بهداشت طرحی چنان مطلوب در جهت سلامت هموطنان ایجاد کرد که حرکتی درخشان  در مقابل مردم ایران قرار داد. آحاد مردم ایران آثار بی بدیل آن را در زندگی خود درک کردند.

تاریخ گواه خواهد داد که در تنگناها و ناملایمات اقتصادی و تحریم‌ها خدمات درخشان وزارت بهداشت  با مدیریت جهادی شما منجر به وقوع انقلابی عظیم در عرصه سلامت شد. شما در مسیر خدمت پای مردی کردید و الگویی مثال زدنی از مدیریت جهادی را به جوانان این مرز و بوم معرفی کردید. بر اساس آموزه های دینی و به وسیله خدمات و زحمات زیادتان از درگاه خداوند سلامت و سعادت و موفقیت روز افزون برای شما مسالت داریم.»/ایسنا

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که حاوی تهمت یا افترا باشد در سایت منتشر نخواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبز با خبر باشد منتشر نخواهد شد.