آمازون کاربران شلخته را مجازات می کند

دانش و فناوری /
شناسه خبر: 431087

شرکت آمازون اعلام کرد که از این پس، تمامی بسته هایی را که به شکل شلخته و بدون در نظر گرفتن جزئیات مناسب بسته بندی می شوند از رده خارج و شرکت های تامین کننده این محصولات را مجازات می کند.

آمازون به فروشندگان ثالث خود هشدار داد که به زودی هزینه های مجازات شدیدی را برای بسته هایی که با الزامات ایمنی آنها مطابقت ندارد،تعیین  می کند.

انتظار می رود که این حرکت باعث بهبود کارایی انبارهای آمازون شود، به خصوص با توجه به این که در سال های اخیر توجه به ایمنی مواد خطرناک در ایالات متحده افزایش یافته است.

روزی نیست که اتفاقاتی خطرناک مثل نشت مواد قابل اشتعال باعث حادثه ای خطرناک نشود و بر همین اساس نیز آمازون در تلاش است نرخ حوادث را به حداقل برساند.

بسیاری از محصولاتی که در انبارهای آمازون ذخیره می شود، توسط شرکت های ثالث و ثانویه بسته بندی می شوند و در نتیجه گاهی مخاطراتی جدی می آفرینند. قوانین آمازون روی برخی محصولات شدید تر است برای مثال، آمازون قوانین خاصی در مورد اینکه چگونه محصولاتی مانند اسپری مو یا دستگاه های الکترونیکی با باتری های قابل شارژ بسته بندی شوند، تعیین کرده است.

برای آمازون، این قوانین موجب کاهش اتفاقات در انبارها و کاهش تعداد موارد نقض ایمنی مواد خطرناک در محموله هاخواهد شد. طبق اسناد اداره ایمنی مواد خطرناک ایالات متحده، آمازون از سال 2009 تا کنون با روند رو به رشد موارد نقض ایمنی رو به روست بنابراین این اقدام آمازون با هدف کاهش نرخ مشکلات انجام می شود. / انتخاب

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که حاوی تهمت یا افترا باشد در سایت منتشر نخواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبز با خبر باشد منتشر نخواهد شد.