فرار از مرگ دوچرخه‌سوار در واپسین لحظه

فیلم /
شناسه خبر: 430962
  فرار از مرگ دوچرخه‌سوار در واپسین لحظه

یک دوچرخه سوار هلندی در محل مشترک عبور قطار و وسایل نقلیه با خوش شانسی از خطر مرگ حتمی گریخت

ویدئویی که به تازگی منتشر شده، لحظه عبور خطرناک یک دوچرخه‌سوار را از مقابل یک قطار به تصویر می کشد. در این ویدئو که توسط اداره حمل‌ونقل ریلی کشور هلند منتشر شده نشان می دهد این دوچرخه‌سوار شب هنگام از یک حادثه مرگبار جان سالم بدر می برد.

در ویدئویی که منتشر شده این دوچرخه سوار را نشان می دهد که به محل عبور قطار و موانع مقابل ریل می رسد. ظاهرا او بدون توجه به قطاری که در حال نزدیک شدن است، تصمیم می گیرد از ریل بگذرد. در این لحظه در حالی که قطار با مرد دوچرخه‌سوار فاصله چندانی ندارد او با خوش شانسی موفق می شود از ریل گذشته و از این حادثه مرگبار جان سالم بدر می برد.

در حالی وقوع این حادثه و انتشار این ویدئو خبرساز می شود که ماه پیش نیز وقوع یک حادثه مشابه خبرساز شده بود. در آن حادثه نیز که در منطقه "گیلین" واقع در استان لیمبورگ کشور هلند رخ داده بود یک دوچرخه سوار توانست با خوش شانسی جان سالم بدر ببرد. در ویدئویی که منتشر شده بود، نشان می داد این دوچرخه سوار هنگامی که یک قطار کوچک از مقابلش در حال حرکت بود، به محل عبور قطار و موانع مقابل ریل می رسد. او سپس دوچرخه خود را از روی زمین بلند کرده و پس از طی حدود چند متر منتظر عبور این قطار و آماده عبور از روی ریل شد.

این در حالی بود که دوچرخه سوار به دلیل نداشتن دید کافی از قطار مسافربری که از روبرو در حال نزدیک شدن بود بی خبر بود. در ادامه در حالی که او سوار بر دوچرخه قصد عبور از ریل را داشت، ناگهان متوجه نزدیک شدن قطار روبرو شد و با دیدن قطار تلاش کرد تا از مرگ حتمی بگریزد.

گفتنی است؛ بنا به اعلام اداره حمل و نقل ریلی هلند در سال 2018 تاکنون سه نفر حین عبور از محل مشترک عبور قطار و وسایل نقلیه جان خود را از دست داده اند که تازه ترین مورد آن مرگ یک مرد 47 ساله در تاریخ 17 نوامبر بوده است.

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که حاوی تهمت یا افترا باشد در سایت منتشر نخواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبز با خبر باشد منتشر نخواهد شد.