با حکم وزیر ورزش و جوانان

سرپرست فدراسیون های کاراته و والیبال معرفی شدند

ورزشی /
شناسه خبر: 430953

وزیر ورزش و جوانان با صدور احکام جداگانه ای سرپرستان فدراسیون های کاراته و والیبال و همچنین معاونت امور زنان وزارت ورزش را منصوب کرد.

به گزارش ایران آنلاین به نقل  از وزارت ورزش و جوانان، در اجرای قانون منع بکار گیری بازنشستگان مصوب مجلس شورای اسلامی، با حکم «مسعود سلطانی فر» وزیر ورزش و جوانان، «زهرا موسوی» مدیر کل امور زنان به عنوان سرپرست معاونت امور بانوان این وزارتخانه و «محسن عاشوری» و «افشین داوری» به ترتیب به عنوان سرپرستان فدراسیون های کاراته و والیبال تا زمان برگزاری انتخابات، منصوب شدند.

بر اساس طرح اصلاح قانون منع بکارگیری بازنشستگان که 21 شهریور توسط شورای نگهبان تایید و 24 شهریور 97 توسط مجلس برای اجرا به دستگاه ها ابلاغ شد، بکارگیری افرادی که در اجرای قوانین و مقررات مربوطه، بازنشسته یا بازخرید شده یا بشوند، در دستگاه های اجرایی موضوع ماده پنج قانون مدیریت خدمات کشوری و تمامی دستگاه هایی که به نحوی از بودجه عمومی کل کشور استفاده می کنند، ممنوع است.

بر همین اساس «ناصر سراج» رئیس سازمان بازرسی کل کشور نیز گفته بود که 15 آذر آخرین مهلت اجرای قانون منع بکارگیری بازنشستگان است و بعد از این تاریخ با متخلفان برخورد می شود.

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که حاوی تهمت یا افترا باشد در سایت منتشر نخواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبز با خبر باشد منتشر نخواهد شد.