محورهای استان کرمانشاه لغزنده است

استانها /
شناسه خبر: 430886

جانشین پلیس راه استان کرمانشاه با اشاره به لغزندگی عمده محورهای استان توصیه کرد رانندگان با احتیاط بیشتری در محورها تردد کنند.

 

«عبادالله محمدی» با اشاره به بارندگی شبانه‌روز گذشته در سطح استان گفت: هم‌اکنون در عمده محورهای استان بجز منطقه سرپل ذهاب و روانسر بارندگی داریم و محورها لغزنده هستند. مه‌گرفتگی و برف در محورها گزارش نشده اما با توجه به شرایط آب و هوایی گردنه‌های سردسیر مانند قلاجه، مله‌ماس و بیدسرخ گشت‌های ویژه‌ای در این گردنه‌ها مستقر شده‌اند.

محمدی از استقرار بیش از 90 گشت محسوس و نامحسوس در محورهای استان خبر داد و افزود: خواسته ما در این شرایط از رانندگان رعایت بیش از پیش مقررات راهنمایی و رانندگی و بویژه رعایت سرعت مطمئنه است. در این شرایط با توجه به وضعیت لغزندگی جاده‌ها رانندگان باید رعایت فاصله طولی را داشته و از انجام هرگونه سبقت غیرمجاز خودداری کنند.

وی تصریح کرد: همچنین با توجه به حال و هوای زمستانی جاده‌ها توصیه می‌شود رانندگان پیش از تردد از سالم بودن سیستم گرمایشی خودرو، برف پاک کن و وضعیت لاستیک‌ها و عاج آنها اطمینان حاصل کرده و حتماً تجهیزات گرمایشی مانند زنجیرچرخ به‌همراه داشته باشند.

جانشین پلیس راه استان کرمانشاه با تأکید بر اجتناب از سفرهای غیرضروری در این موقع سال توصیه کرد که رانندگان پیش از حرکت در جاده‌ها لباس گرم و مقداری خوراکی همراه خود داشته باشند. / ایسنا

Image result for ‫محورهای استان کرمانشاه لغزنده است‬‎

کلمات کلیدی

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که حاوی تهمت یا افترا باشد در سایت منتشر نخواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبز با خبر باشد منتشر نخواهد شد.