کسب رتبه نخست نماز بین دستگاه های اجرایی توسط آموزش و پرورش

مدیر کل دفتر قرآن، عترت و نماز وزارت آموزش و پرورش با اشاره به کسب رتبه اول وزارت آموزش و پرورش در دستگاه های اجرایی کشور در حوزه نماز ، اظهار کرد: امروز در بیست و هفتمین اجلاس سراسری اقامه نماز در استان سمنان با حضور رییس جمهور، اعضای کابینه هیت دولت ، نماینده ولی فقیه و رییس ستاد اقامه نماز کشور از وزارتآاموزش و پرور ش به دلیل کسب رتبه اول در دستگاه های اجرایی کشور در حوزه نماز تجلیل و تقدیر به عمل آمد.

محمدرضا مسیب زاده، مدیرکل دفتر قرآن، عترت و نماز  با ابراز خرسندی از این امر افزود: قطعا این موفقیت تنها به برکت خیل عظیم همکاران از صف تا ستاد ؛کارشناسان ، مدیران و مسئولین ارشد به مدیریت وزیر آموزش و پرورش به عنوان رییس  ستاد نماز آموزش و پرورش و همکاران خوب پرورش، به دست آمده است.

مدیر کل دفتر قرآن، عترت و نماز وزارت آموزش و پرورش خاطر نشان کرد: این اجلاس با پیام ویژه مقام معظم رهبری (مدظله العالی) آغاز شد که در این  پیام مقام معظم رهبری (مدظله العالی)  باسفارش به تمام ارگان‌ها، فرمودند: "تمامی تلاش‌ها می بایست در حوزه آموزش و پرورش و برای اجرایی شدن اقامه نماز در این دستگاه عظیم به کار گرفته شود".

به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش،مسیب زاده در ادامه گفت: رئیس جمهور نیز در سخنان خود در استان سمنان توجه به دو اصل خانواده و تلاش همگانی برای کمک فعالیت‌های نماز در آموزش و پرورش را مهم دانستند.

گفتنی است فعالیت‌های وزارت آموزش و پرورش در حوزه نماز شامل  برنامه و اقدامات  فرهنگی و هنری، تولید محتوا در فضای مجازی و فعالیت‌های ویژه‌ای تحت عنوان نماز گل دسته‌های سرو و ...بوده است./ایسنا

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که حاوی تهمت یا افترا باشد در سایت منتشر نخواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبز با خبر باشد منتشر نخواهد شد.