سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان گفت: پرسپولیس لیگ را با ۱۳-۱۴ بازیکن شروع کرده و با همان آن را ادامه داد، ما هم نتوانستیم از شانس گل‌هایمان استفاده کنیم.

علیرضا منصوریان بعد از شکست یک بر صفر مقابل پرسپولیس گفت: تیم ما اولین چیزی که نیاز دارد این است که شرایط روحی اش دگرگون شود چون از ابتدای فصل به مرور افت روحی کرد.

وی ادامه داد: به نمازی خسته نباشید می گویم زحمات زیادی کشیده بود. روند بازی ما خوب بود در اواخر مسابقه ۱۰ نفره بودیم اما پرسپولیس در باکس بود. در آخر بازی، ما ۱۰ نفر پرسپولیس را در داخل محوطه جریمه خودش حبس کردیم. پرسپولیس لیگ را با ۱۳-۱۴ بازیکن شروع کرده و با همان تعداد ادامه داد؛ این تیم مسابقات فشرده ای داشت و به دلیل کمبود بازیکن خسته شده است. ما می‌توانستیم از روی ضربات کاشته به گل هم برسیم اما نتوانستیم از شانس گل‌هایمان استفاده کنیم.  

روند تیمی ذوب آهن قطعا عوض خواهد شد

وی در مورد اینکه اگر مظاهری در یک صحنه گل نمی گرفت شرایط ذوب آهن بدتر می شد،گفت: طبیعی است وقتی دروازه بان یک اشتباه کند بار روی دوشش می آید. او امروز نشان داد که بی دلیل در جام جهانی نبوده است و روند تیمی ما قطعا عوض خواهد شد. هم باید وضعیت فیزیکی و هم روحی مان جابه جا شود. یکی دو بازیکن برای تقویت تیم جذب خواهیم کرد.

منصوریان با اشاره به شرایط پرسپولیس افزود: پرسپولیس از ته مانده انرژی‌اش استفاده کرد و ریسک نکرد و در باکس ماند. البته ما هم روی ضربات کاشته می‌توانستیم بهتر کار کنیم. با این حال در تعطیلات ۵۰ روزه فرصت خوبی است تا وضعیت بدنی بازیکنان را ابتدا درست کنیم. در تیم ما ابتدا وضعیت فیزیکی بازیکنانم است بعد وضعیت تاکتیکی.

وی در مورد کاپیتانی مسلمان در این بازی گفت: مسلمان از سال ۸۵ در ذوب‌آهن بوده و بعد از حدادی‌فر یکی از قدیمی‌ترین بازیکنان است به بازیکنانم گفته‌ام بازوبند یک تکه پارچه است بعضی بازیکنان هم کاپیتان است اما رسم بر این است که قدیی‌ترین بازیکن بازوبند را ببندد در تیم ما بازیکنان خیلی متحد و یکپارچه شده‌اند.

منصوریان اظهار داشت: می‌دانم این پله‌های ورزشگاه آزادی را بالا آمده‌اید البته شما نیمی از این پله ها را بالا آمده‌اید و ما تمام آن را طی کرده‌ایم. در ورزشگاه سپاهان هم چنین مشکلی داشتیم به هر حال امروز به عنوان سرمربی تیم میهمان باید از بین هواداران حریف رد می‌شدیم وفضای فرهنگی ما هم جالب نیست اما مجبوریم به احترام حریف سکوت کنیم و گاهی اتفاقی هم رخ می‌دهد.

روی یک اشتباه گل خوردیم

وی افزود: ما امروز بازی را باهوش شروع کردیم. می‌دانستیم پرسپولیس روی ضربات آزاد می‌تواند به گل برسد. روی یک اشتباه گل خوردیم. اشتباهی که بد‌موقع انجام شد نمی‌گویم اشتباه فردی. بعد از آن گل پرسپولیس از دقیقه ۷۵ به بعد کم آورد. زیرا فصل را با ۱۲-۱۳ بازیکن طی کرده و می‌دانستیم که بازیکنان پرسپولیس خسته می‌شوند. متأسفانه یک بازیکن اخراجی هم دادیم. از بازی تیم راضی‌ام البته اگر خوش‌شانس بودیم می‌توانستیم روی کاشته گلزنی نیم همانطور که با کاشته گل خورده بودیم. در ابتدای نیمه دوم با اشتباه دروازه‌بان حریف می‌توانستیم به گل برسیم.

منصوریان تصریح کرد: اتحاد و همدلی در تیم ما خیلی خوب شده است ما هفته آینده میزبان نفت مسجدسلمان هستیم و پس از آن ۵۰ روز فرصت داریم تا شاکله فیزیکی و تاکتیکی تیم را عوض کنیم. به جز ورزشگاه آزادی سه ورزشگاه دیگر شرایط خوبی دارد و در بقیه ورزشگاه‌ها بازیکنان باید فیزیک خوبی را نشان دهند. شأن باشگاه ذوب‌آهن در اینجای جدول نیست اما با توجه به روندی که داریم مطمئناً در این جایگاه نخواهیم ماند.

---

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که حاوی تهمت یا افترا باشد در سایت منتشر نخواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبز با خبر باشد منتشر نخواهد شد.