نمایش عکسهای مستهجن به جای تصویر دونالد ترامپ

دانش و فناوری /
شناسه خبر: 427599

دستیار صوتی «سیری» در یک خطای قابل توجه، پس از برخی پرسش ها به جای نمایش تصویر چهره دونالد ترامپ، تصاویری غیراخلاقی را نمایش می دهد.

بسیاری از افراد عادت دارند پرسش های خود را با دستیار صوتی سیری مطرح کنند. درواقع برخی بدون سیری نمی توانند فعالیت های روزمره خود را سر  و سامان دهند. بر این اساس، شاید برای برخی از افراد جالب باشد بدانند سیری همیشه هم درست نمی گوید و گاهی خطاهایی وحشتناک دارد.

یکی از جدیدترین خطاهای سیری را می توان اطلاعاتش در مورد رئیس جمهور امریکا دانست. چرا که وقتی از سیری در مورد دونالد ترامپ بپرسید،پاسخ های مخصوصی دریافت می کنید.

برخی از کاربران گزارش داده اند که وقتی از سیری می پرسند «دونالد ترامپ چند ساله است؟» با پاسخی رو به رو می شوند که به عکسی غیراخلاقی ضمیمه شده است. البته نکته اینجاست که این پاسخ به شکل اتفاقی ظاهر می شود و سیری به برخی از کاربران نیز عکس درست را نمایش می دهد.

این نخستین باری نیست که مترجم ها، دستیارهای صوتی یا ابزارهای هوشمند خطا می کنند. به نظر می رسد این اتفاق حاصل برخی شیطنت ها و خرابکاری ها است که به زودی حل می شود. گرچه در همین مدت کوتاه نیز به سوژه سرگرمی بسیاری از افراد تبدیل شده است.

/انتخاب

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که حاوی تهمت یا افترا باشد در سایت منتشر نخواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبز با خبر باشد منتشر نخواهد شد.