پرداخت قسط سوم پاداش پایان خدمت اعضای هیات علمی

اجتماعی /
شناسه خبر: 424541

محمدتقی نظرپور، معاون اداری، مالی و مدیریت منابع وزارت علوم، تحقیقات و فناوری گفت: قسط سوم پاداش پایان خدمت اعضای هیات علمی و کارکنان غیر هیات علمی دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی سال 1396، آذر ماه پرداخت می شود.

اخبار اجتماعی ایران/ محمدتقی نظرپور در جلسه شورای معاونان وزارت علوم اعلام کرد: این پرداخت شامل بازنشستگان روزهای پایانی سال 1396 بوده که قسط سوم آن در حدود 710 میلیارد ریال تامین اعتبار شده و در آذر ماه به حساب این افراد واریز می شود.

وی افزود: پرداخت اولیه پاداش پایان خدمت بازنشستگان آموزش عالی در سال 1396 حدود 14 هزار میلیارد ریال بود که هفته گذشته به حساب آنان واریز شد.
براساس گزارش روز یکشنبه وزارت علوم، نظرپور همچنین اظهار کرد: باقیمانده پاداش پایان خدمت بازنشستگان اعضای هیات علمی و کارکنان آموزش عالی در سال 1395 به میزان حدوداً 510 میلیارد ریال به حساب دانشگاه ها واریز شده است. در این خصوص، انتظار می رود که دانشگاه ها هر چه سریع تر نسبت به واریز این مبلغ به حساب بازنشستگان اقدام نمایند.
در این میان، با پیگیری های انجام شده و مساعدت سازمان برنامه و بودجه کشور، پاداش پایان خدمت 180 نفر از بازنشستگان سال 1396 دانشگاه فنی و حرفه ای نیز به مبلغ 214.605.189.013 ریال به صورت یکجا و طی یک پرداخت به حساب این افراد واریز شده است./ ایرنا

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که حاوی تهمت یا افترا باشد در سایت منتشر نخواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبز با خبر باشد منتشر نخواهد شد.