رکوردشکنی گیمر 70 ساله در بازی «پوکمون گو»

دانش و فناوری /
شناسه خبر: 424043

یک مرد 70 ساله تایوانی که به نام "عمو پوکمون" شناخته می شود برای انجام بازی «پوکمون گو» از 11 گوشی متفاوت استفاده می کند اما این گوشی ها را نه جدا جدا بلکه همزمان به کار می برد.

درواقع عمو پوکمون با 11 گوشی به شکل همزان تلاش می کنند تا به مراحل بالای بازی «پوکمون گو» برسد. این مرد که نام اصلی وی «چن سان یوان» است، ابتدا با حضور در توئیتر مشهور شد و سپس درخبرگزاری ها و پایگاه های خبری مورد توجه قرار گرفت. وی طی ماه های گذشته تعداد کمتری گوشی را با خود حمل می کرد اما به نظر می رسد تعداد گوشی هایی که با آن بازی می کند به مرور زمان رشد یافته است.

 در اوایل ماه ژوئن، خبرگزاری ها عکس عموپوکمون را در شرایطی منتشر کردند که 9 گوشی را با خود حمل می کرد و سوار دوچرخه بود. اما اکنون به نظر می رسد سان یوان یک دستگاه جدید برای استفاده از تلفن های بیشتر بدون دوچرخه ساخته است. در ماه اوت، گزارش شد که سان یوان در پوکمون گو بیش از 1290 دلار در ماه هزینه می کند. در حالی که این بازی رایگان است اما وی این پول را صرف خرید گوشی های جدید می کند.

«سان یوان» از چندین باتری قابل حمل برای استفاده از دستگاه استفاده می کند و می تواند تا 20 ساعت در یک روز بازی کند. او می گوید قصد دارد چهار گوشی دیگر را به مجموعه خود اضافه و تعداد گوشی ها را به 15 برساند.

/انتخاب

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که حاوی تهمت یا افترا باشد در سایت منتشر نخواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبز با خبر باشد منتشر نخواهد شد.