سرمربی تیم تراکتورسازی تبریز گفت: ‌تیم حریف باید برای ما برنامه داشته باشد نه ما برای آنها چون ما تیم قدرتمندی هستیم.

محمد تقوی‌ امروز‌ در نشست خبری قبل از بازی با تیم ذوب‌آهن اصفهان از هفته دوازدهم مسابقات لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور اظهار کرد: وظیفه من تشکر از هواداران است که من و همه بازیکنان همیشه مدیون این هوادارانیم.

وی افزود: من تنها می‌توانم با برد‌هایی که می‌گیرم از این پرشورها تشکر کنم، تیم ما ۱۱ نفر نیست بلکه ۸۰ هزار نفر است که به استادیوم می‌آیند و تیم‌شان را با جان و دل تشویق می‌کنند.

تقوی در مورد جو فوتبال تبریز گفت: بازی با صنعت نفت آبادان که در شهر آبادان برگزار شد، بی روح‌ترین فوتبالی بود که در عمرم دیدم ولی در تبریز من هرگز این فوتبال و جو را ندیده‌ام.

سرمربی تراکتورسازی بیان کرد: من از شرایط تیم راضی نیستم و این را به بازیکنان هم گفته‌ام، تیم ما به شرایط ایده‌آل نرسیده است شاید نسبتا بهتر از اول شده است.

وی ادامه داد: من برای هر بازی روش خاصی دارم و سعی‌ام بر این است که این را در تراکتورسازی پیاده کنم که به یک روش تعریف شده به بازی نرویم.

تقوی گفت: علیرضا نقی‌زاده یکی از اثرگذارترین بازیکنان است که الان در وضعیت مصدومیت به سر می‌برد که حتما بعد از رسیدن به شرایط ایده‌آلش از او در تیم استفاده می‌کنم.

بازیکنانم بهترین تمرکز را دارند 

سرمربی تراکتورسازی در مورد بازیکنان گفت: من نیازی به بازیکن ندارم، بازیکنانم بهترین تمرکز را دارند و هرگز با یک اشتباه آن را از دست نمی‌دهند و اگر اشتباه دارند باید با مردم روبه‌رو شوند و جواب‌گو باشند.

وی تاکید کرد: هر مربی باید بازیکنانش را خودش انتخاب کند، ولی من وقتی به این تیم آمدم این امکان را نداشتم.

تقوی افزود: بازیکنانم به حرفم گوش می‌کنند و آن چیزی را که می‌خواهیم انجام می‌دهند و این یک نقطه مثبت است.

وی در مورد شرایط هوای فردای تبریز بیان کرد: امیدوارم فردا باد نباشد ولی به چیز‌هایی که دست من نیست تمرکز نمی‌کنم و تمرکز من بیشتر روی حریف و تاکتیک بازی است.

سرمربی تراکتورسازی تاکید کرد:‌ تیم حریف باید برای ما برنامه داشته باشد نه ما برای آنها. چون تیم ما یک تیم قدرتمند است و همیشه با یک تاکتیک خاصی پیش می‌رود.

خوش شانس‌ترین سرمربی تاریخ ایرانم‌

تقوی گفت: من خوش‌شانس‌ترین سرمربی تاریخ ایران هستم چرا که تیمی مثل تراکتورسازی را در اختیار دارم. این یک تجربه‌ای بسیار عالی هست ولی همیشه در کارنامه خاطراتم باقی می‌ماند.

وی افزود: تیم تراکتورسازی باید بومی شود و من اولویتم را روی آکادمی باشگاه قرار داده‌ام که دو بازیکن را چند مدت پیش در تیم قرار دادم.

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که حاوی تهمت یا افترا باشد در سایت منتشر نخواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبز با خبر باشد منتشر نخواهد شد.