ساداتی نژاد، مدیر عامل بنیاد حامیان دانشگاه تهران گفت: متقاضیان از امروز یکشنبه ۲۲ مهر به مدت دو هفته فرصت دارند برای درخواست بورسیه شدن در بنیاد ثبت نام کنند.

اخبار اجتماعی ایران/ ساداتی نژاد گفت: این بنیاد برای اولین بار دانشجویان مستعد دوره کارشناسی ارشد را بورسیه می کند و متقاضیان از امروز یکشنبه، 22 مهر به مدت دو هفته فرصت دارند در این بنیاد ثبت نام کنند.

وی ادامه داد: با برنامه ریزی های انجام شده قرار است برای سال جاری حدود 1000 نفر از دانشجویان دوره کارشناسی ارشد دانشگاه تهران بورسیه بنیاد این دانشگاه شوند و از تسهیلات مادی و معنوی آن استفاده نمایند.

مدیر عامل بنیاد حامیان دانشگاه تهران تصریج کرد: قبل این برنامه بنیاد حامیان دانشگاه تهران دانشجویان کارشناسی این دانشگاه را بورسیه می‌کرد که برای سال جاری حدود 1200 نفر از این متقاضیان می‌توانند بورسیه بنیاد شوند. در واقع دارا بودن حداقل معدل 17  در ترم قبل یکی از شرایط بورسیه در بنیاد است که البته برای دانشجویان ترم اول، شرط معدل ملاک نبوده و با کسب رتبه زیر 2000 کشوری می‌توانند از این بورسیه استفاده کنند.

ساداتی نژاد اضافه کرد: حدود 2500 تا 3000 نفر از دانشجویان دوره کارشناسی برای سال جاری متقاضی بورسیه بنیاد حامیان دانشگاه تهران بودند که این افراد از اول تا 11 مهر فرصت داشتند برای بورسیه ثبت نام کنند./ باشگاه خبرنگاران جوان

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که حاوی تهمت یا افترا باشد در سایت منتشر نخواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبز با خبر باشد منتشر نخواهد شد.