بازداشت رئیس سازمان نظام روانشناسی به دلایل شخصی

اجتماعی /
شناسه خبر: 417588

بازداشت ریاست سازمان نظام روانشناسی به دلیل اختلاف مالی و ملکی با شخص حقیقی بوده و هیچ ارتباطی به سازمان نظام روانشناسی و مشاوره کشور ندارد.

عضو شورای مرکزی سازمان نظام روانشناسی ضمن بیان این موضوع خاطر نشان کرد: شاکی رئیس سازمان نظام روانشناسی درخصوص اختلاف مالی و ملکی به دادگاه مراجعه کرده بوده و توانست حکم بازداشت برای وی بگیرد.
محمد حاتمی در ادامه یادآور شد: مطالب منتشر شده از سوی اشخاص در سایتها، خبرگزاری ها و فضای مجازی به خصوص مطالب مطرح شده توسط افراد مغرض درباره ارتباط این بازداشت با مسائل مرتبط با سازمان نظام روانشناسی کذب محض است و این سازمان اقدام حقوقی علیه انتشاردهندگان اخبار کذب به قصد تشویش اذهان عمومی را حق خود دانسته و در دستور کار قرار داده است.
این در حالی است که پیش از این سردار علیرضا لطفی - رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ - خبر دستگیری رئیس سازمان نظام روانشناسی را تایید کرده است.
همیچنین به نقل از نیروی انتظامی، لطفی گفت: در راستای اجرای دستور مقام قضایی شعبه یک اجرای احکام دادسرای کارکنان دولت، کارآگاهان پلیس آگاهی تهران بزرگ ساعت 17:00 روز چهارشنبه مورخه 18 مهر متهم عباسعلی. الف را در منطقه ولنجک تهران دستگیر و برابر روال قانونی در اختیار مقام قضایی مربوطه قرار دادند.
انتهای پیام / ایرنا 

 

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که حاوی تهمت یا افترا باشد در سایت منتشر نخواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبز با خبر باشد منتشر نخواهد شد.