ثبت‌نام کاروان‌های دانشجویی اربعین تمدید شد

اجتماعی /
شناسه خبر: 417444

علی بهرامی، دبیر ستاد اربعین دانشگاهیان گفت: ثبت نام کاروان‌های دانشجویی برای اعزام به اربعین، از ۱۰ مهر در سامانه سقا آغاز شدو تا روز گذشته ۲۰ مهر ماه سال جاری ادامه داشت.

اخبار اجتماعی ایران/ علی بهرامی در خصوص تمدید مجدد ثبت‌نام از زائرین دانشجو در پیاده وی اربعین در سامانه سقا گفت: ثبت نام کاروان‌های دانشجویی برای اعزام به اربعین، از 10 مهر در سامانه سقا آغاز شد و تا  روز گذشته 20 مهر ماه سال جاری ادامه داشت.

وی ادامه داد: به دلیل استقبال زائرین دانشجو و درخواست های زیاد این زمان تا روز جمعه 27 مهرماه سال جاری تمدید شد و دانشجویانی که قصد عزیمت به این سفر با کاروان‌های بسیج دانشجویی در دانشگاه‌ها دارند تا مهلت تمدید شده 27 مهر  با مراجعه به سامانه سقا ثبت نام کنند.

دبیر ستاد اربعین دانشگاهیان تصریح کرد: ثبت نام دریافت مجوز خروج از کشور نیز برای دانشجویان تا اوایل آبان ادامه دارد و دانشجویان می‌توانند برای تسهیل در امر خروج نیز با مراجعه به سامانه سقا نسبت به دریافت مجوز خروج اقدام نمایند.

وام اربعین

بهرامی در ادامه در خصوص وام اربعین گفت:براین اساس برای سفر پیاده روی اربعین دانشجویان مبلغ 700 هزار تومان وام به عنوان کمک هزینه سفر در نظر گرفته شده است.

وی افزود:این وام به منظور تقویت روحیه معنوی دانشجویان در راهپیمایی عظیم اربعین حسینی و طبق مصوبات ستاد ملی اربعین دانشگاهیان مذاکرتی ما بین صندوق رفاه دانشجویان و معاونت فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم مصوب شده است و دانشجویان برای دریافت وام سفر اربعین حسینی از طریق حوزه معاونت دانشجویی دانشگاه قسمت رفاه دانشجویی پیگیری و دریافت نمایند.

دبیر ستاد اربعین دانشگاهیان در خصوص تعداد ثبت نام کنندگان برای پیاده روی اربعین گفت: در حال حاضر تا این لحظه 15 هزار نفر دانشجو در سامانه سقا ثبت نام کرده اند./ باشگاه خبرنگاران جوان

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که حاوی تهمت یا افترا باشد در سایت منتشر نخواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبز با خبر باشد منتشر نخواهد شد.