ارائه خدمات رایگان به زائران اربعین از سوی اپراتورها

دانش و فناوری /
شناسه خبر: 416992

دستیار وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در امور ارتباطات مردمی با بیان اینکه در راستای انجام مسئولیت‌های اجتماعی اپراتورهای تلفن همراه خدمات رایگان به زائران اربعین ارائه می‌کنند، گفت: بسته‌های فرهنگی در پیاده روی اربعین به صورت رایگان به زائران ارائه می‌شود.

فرزاد نجات درباره نحوه پوشش ارتباطی در اربعین حسینی خاطرنشان کرد: تلاشهای زیادی برای مناسبات پوشش ارتباطی و اینترنتی زائران از طرف ایران انجام شده است و هم‌اکنون نمایندگانی از شرکت ارتباطات زیرساخت و سازمان تنظیم مقررات رادیویی در بغداد در حال مذاکره با اپراتورهای عراقی برای خدمات ارتباطی مسیر پیاده روی نجف-کربلا هستند.
دستیار وزیر ارتباطات در امور ارتباطات مردمی درباره طرح‌های جامع در حوزه اربعین افزود: طرح‌هایی مانند اربعین پژوهی، نایبالشهید، اپلیکیشنهای راهنمای زائر، راه حسین، گمشدگان و... توسط تشکل‌های مردم نهاد ارائه شده و مورد بررسی قرار گرفته است که طی چند روز آینده حمایت لازم از آنها انجام می‌شود.

وی با بیان اینکه در راستای انجام مسئولیت‌های اجتماعی اپراتورهای تلفن همراه خدماتی را در قالب پیامک به مردم ارائه می‌دهند، خاطرنشان کرد: آگاهی بخشی پیرامون امنیت، بهداشت، سلامت و غیره بستههای فرهنگی و آشنایی بیشتر با پیاده روی اربعین و تسهیل در امور زائران از سوی اپراتورهای تلفن همراه به صورت رایگان به زائران ارائه می‌شود.
  

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که حاوی تهمت یا افترا باشد در سایت منتشر نخواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبز با خبر باشد منتشر نخواهد شد.