آغاز توزیع کتاب های درسی پایه دوازدهم

اجتماعی /
شناسه خبر: 411879

احمد رضا امینی، مدیرکل نظارت بر نشر و توزیع مواد آموزشی وزارت آموزش و پرورش از آغاز توزیع کتاب های درسی پایه دوازدهم از امروز 25 شهریور ماه در سراسر کشور خبر داد.

اخبار اجتماعی/ احمد رضا امینی با بیان اینکه کتاب های درسی پایه دوازدهم که همگی نونگاشت هستند آماده توزیع در سطح کشور است و در این زمینه مشکلی نداریم، اظهار داشت: کتاب‌های درسی دوره اول متوسطه شامل پایه‌های هفتم، هشتم و نهم و دوره دوم متوسطه شامل پایه‌های دهم و یازدهم و دوازدهم شاخه نظری رشته‌های ریاضی و فیزیک، علوم تجربی و علوم انسانی در تمام استان‌های کشور از امروز به تدریج توزیع می شود.

وی تصریح کرد: کتاب‌های درسی دوره‌های متوسطه اول و دوم از طریق کتابفروشی‌های مجاز در تمام استان‌های کشور توزیع می‌شود و خانواده ها می توانند لیست کتابفروشی‌های مجاز را از طریق پایگاه اینترنتی به نشانی https://www.irtextbook.com/BookStoreInfo دریافت کنند.
مدیرکل نظارت بر نشر و توزیع مواد آموزشی اضافه کرد: همچنین عملیات انتقال کتاب های درسی پایه های اول تا ششم برای توزیع از طریق مناطق به مدارس از دوازدهم شهریور آغاز شده است.
امینی افزود: دانش‌آموزان پایه های اول تا ششم ابتدایی و شاخه‌‌های فنی‌ و حرفه‌ای و کار دانش که پیش از این و از طریق سامانه فروش و توزیع مواد آموزشی، ثبت‌نام الکترونیکی کتاب های درسی را انجام داده اند، نیز اول مهرماه کتاب های خود را از طریق مدرسه دریافت می کنند./ ایرنا

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که حاوی تهمت یا افترا باشد در سایت منتشر نخواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبز با خبر باشد منتشر نخواهد شد.