تهران خنک می شود

اجتماعی /
شناسه خبر: 411733

حسین شهبازی، مدیر واحد مدل‌سازی و پیش‌بینی شرکت کنترل کیفیت هوای تهران با اشاره به اینکه بر این اساس احتمال دارد تا فردا، ۲۵ شهریور از غلظت ذرات معلق به طور نسبی کاسته شود، گفت: دمای هوا در پایتخت تا روز آینده روند کاهشی خواهد داشت.

اخبار اجتماعی/ حسین شهبازی اظهار کرد: پیش‌بینی‌های انجام شده در شرکت کنترل کیفیت هوا برای امروز، ۲۵ شهریور نشان دهنده وزش باد موثر به بزرگی ۳ تا ۵ متر بر ثانیه از سمت نواحی جنوبی -جنوب‌ غربی است.

وی با بیان اینکه بر اساس نتایج پیش‌بینی کیفیت هوا طی برخی ساعات امروز، ۲۵ شهریور افزایش موقتی در غلظت ذرات معلق مشاهده خواهد شد، تصریح کرد: به‌تدریج طی فردا، ۲۶ شهریور بر میزان ناپایداری جوی افزوده خواهد شد و برای برخی ساعات وزش باد موثر از سمت نواحی جنوبی - جنوب‌ غربی پیش‌بینی می‌شود.

مدیر واحد مدل‌سازی و پیش‌بینی شرکت کنترل کیفیت هوای تهران با اشاره به اینکه بر این اساس احتمال دارد تا فردا، ۲۵ شهریور از غلظت ذرات معلق به طور نسبی کاسته شود، گفت: دما هوا در پایتخت تا روز آینده روند کاهشی خواهد داشت.

شهبازی در پایان با بیان اینکه کیفیت هوای ۲۴ ساعت گذشته تهران منتهی به ۸ صبح امروز با شاخص میانگین ۹۰ در شرایط سالم قرار داشت، تصریح کرد: کیفیت هوای هم اکنون تهران نیز با شاخص میانگین ۱۰۲ و در شرایط ناسالم برای گروه‌های حساس است./ ایسنا

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که حاوی تهمت یا افترا باشد در سایت منتشر نخواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبز با خبر باشد منتشر نخواهد شد.