آتش سوزی در یک مجتمع مسکونی در شمال تهران با تلاش آتش نشانان پنج ایستگاه مهار و خاموش شد.

 ساعت ۱۴:۲۰ دقیقه ظهر دیروز در پی اطلاع رسانی نگهبانان یک مجتمع مسکونی به سامانه ۱۲۵ مبنی بر مشاهده دود بسیار زیاد از داخل طبقه دهم، ستاد فرماندهی آتش نشانی تهران بلافاصله آتش نشانان ایستگاه‌های ۵۸، ۲۵، ۱۲۴، ۱۲۷ به همراه گروه امداد و نجات ۳ و یک دستگاه خودروی حامل دستگاه‌های تنفسی، یک دستگاه نردبان ۵۲ متری و نیز خودرو تشک نجات را یکی پس از دیگری به محل حادثه در خیابان سعادت آباد، بلوار حق شناس اعزام کرد.

اتش سوزی در طبقه دهم 

احمد صفری مدیر منطقه ۲ عملیات سازمان آتش نشانی تهران که به همراه نیرو‌های آتش نشانی در محل حادثه حاضر شده بود، دراین باره گفت: محل حادثه یک مجتمع ۱۳ طبقه مسکونی با سه طبقه منفی بود که به علت نامعلوم، یک واحد مسکونی ۱۱۰ متر مربعی در طبقه دهم آن طعمه شعله‌های آتش شده بود.

مهار شله های اتش 

مدیر منطقه دو عملیات سازمان آتش نشانی تهران با بیان این موضوع که دود بسیار غلیظی تمام طبقات را فرا گرفته و کار را برای آتش نشانان دشوار کرده بود، تصریح کرد: نیرو‌های آتش نشانی به محض رسیدن به محل حادثه ضمن قطع جریان برق و گاز، به تجهیزات تنفسی و لوله‌های آبرسانی، از چند جهت عملیات مهار زبانه‌های آتش را آغاز کردند.

نجات ساکنان 

صفری ادامه داد: همزمان گروه دوم آتش نشانان با استفاده از تجهیزات و دستگاه‌های تنفسی وارد راهرو‌ها و طبقات این مجتمع شدند و ساکنینی که داخل ساختمان محبوس شده بودند را به سلامت از داخل ساختمان خارج کردند.

وی خاطرنشان کرد: آتش نشانان در یک عملیات نفسگیر موفق شدند، شعله‌های آتش را در مدت زمان کوتاهی مهار کرده و از سرایت آن به واحد‌های مجاور جلوگیری کنند.

وی افزود: خوشبختانه این حادثه منجر به تلفات جانی نشد و کارشناسان آتش نشانی پس از خاموش شدن کامل این آتش سوزی به بررسی محل حادثه پرداختند تا مشخص کنند علت بروز این حادثه چه بوده است./ 125
 

  آتش سوزی در مجتمع مسکونی وحشت به راه انداخت  + تصاویر
  آتش سوزی در مجتمع مسکونی وحشت به راه انداخت  + تصاویر
  آتش سوزی در مجتمع مسکونی وحشت به راه انداخت  + تصاویر

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که حاوی تهمت یا افترا باشد در سایت منتشر نخواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبز با خبر باشد منتشر نخواهد شد.