بلیت اتوبوس برای اربعین فعلا گران نمی شود

اقتصادی /
شناسه خبر: 411341

رییس اتحادیه شرکت‌های تعاونی اتوبوسرانی درباره احتمال افزایش قیمت بلیت اتوبوس در ایام اربعین حسینی اظهار داشت: هنوز هیچ پیشنهادی مبنی بر افزایش قیمت بلیت اتوبوس در ایام اربعین را به سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای ارایه نکرده‌ایم و هنوز فرصت برای بررسی‌های بیشتر بازار وجود دارد.

رییس اتحادیه شرکت‌های تعاونی اتوبوسرانی با بیان اینکه هنوز تصمیمی برای افزایش قیمت بلیت اتوبوس در ایام اربعین نگرفته‌ایم، گفت: اولویت ناوگان جاده‌ای با 16 هزار و 500 دستگاه اتوبوس جابه جایی زائران اربعین حسینی است و هیچ شهری با کمبود اتوبوس برای جابه جایی زائران مواجه نخواهد شد.

احمدرضا عامری افزود: سال گذشته قیمت بلیت تا 50 درصد افزایش یافت اما امسال هنوز در این باره تصمیمی گرفته نشده است.

عامری با بیان اینکه تمام ناوگان اتوبوسی برای جا به جایی زائران حسینی در آماده باش قرار می‌گیرند، ادامه داد: 16 هزار و 500 اتوبوس در ناوگان جاده‌ای فعال هستند که در این ایام اولویت تمام ناوگان جابه جایی زائران است.

سال گذشته 2میلیون و 300 هزار ایرانی به عراق رفتند

رییس اتحادیه شرکت‌های تعاونی اتوبوسرانی گفت: در سال گذشته تمام کسری شهرها برای جابه جایی زائران را پوشش دادیم و اجازه ندادیم هیچ شهری برای جابه جایی زائران با کمبود ناوگان جاده ای مواجه باشد.

زائران اربعین

عامری ادامه داد: سال گذشته 2میلیون و 300 هزار ایرانی در ایام اربعین به عراق سفر کردند که بخش عمده‌ای از این زائران از طریق ناوگان حمل و نقل جاده‌ای و با اتوبوس جابه جا شدند. /ایلنا

 

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که حاوی تهمت یا افترا باشد در سایت منتشر نخواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبز با خبر باشد منتشر نخواهد شد.