محمد محمددوست، مدیر کل حریم شهر تهران از نظارت ویژه بر حریم و افزایش تعداد نیروهای حریم بان در محرم و صفر امسال خبر داد.

اخبار اجتماعی/ محمد محمددوست با بیان این مطلب گفت: تجربه سال‌های گذشته نشان می‌دهد در ایام خاص به ویژه تعطیلات احتمال تخلف در حریم تهران افزایش پیدا می‌کند و برخی افراد سودجو با سوء استفاده از شرایط تلاش می‌کنند تا به حریم شهر دست اندازی کنند.

وی ادامه داد: در دو سال گذشته با فعال تر شدن کمیته صیانت از حریم در ایام محرم و صفر و هماهنگی با قاضی کشیک، حریم تهران به شکل ویژه رصد می شود و در صورت مشاهده هر نوع تخلف حکم قضایی توسط قاضی صادر و اجرا می شود.

مدیرکل حریم شهر تهران همچنین از آموزش و افزایش نیروهای کشیک حریم بان در ایام محرم و صفر خبر داد و گفت: نیروهای حریم بان توجیه شده‌اند که در مراسم عزاداری همزمان با مشارکت در این مراسم، به طور ویژه هرگونه فعالیت در حریم را رصد کنند و مانع هر نوع عمل غیرقانونی و تخلف در ساخت و ساز شوند.

محمددوست تاکید کرد: فعالیت کمیته صیانت از حریم در سال‌های اخیر موجب شد تا هیچ گونه تخلفی در ایام محرم و صفر اتفاق نیفتد و همین تجریه خوب منجر به تکرار این طرح در سال جاری شد.

مدیرکل حریم شهر تهران در پایان از شهروندان درخواست کرد در ایام محرم و صفر مانند مابقی سال هر نوع تخلف در حریم را به سامانه 137 اطلاع دهند./ ایسنا

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که حاوی تهمت یا افترا باشد در سایت منتشر نخواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبز با خبر باشد منتشر نخواهد شد.