ion

رقابت‌های عمومی کشتی آزاد و فرنگی بزرگسالان کشور با مشخص شدن نفرات برتر در اوزان ده‌گانه به پایان رسید.

رقابت‌های عمومی کشتی آزاد و فرنگی بزرگسالان کشور، امسال با طرحی جدید و به صورت وزن به وزن برگزار شد. این مسابقات از روز ۱۰ مرداد ماه آغاز شد و امروز پنج‌شنبه ۲۲ شهریورماه در هفته هفتم به ایستگاه پایانی خود رسید.

در کشتی آزاد ۸۱۰ و در کشتی فرنگی ۴۵۵ نفر شرکت کردند که در مجموع ۱۲۶۵ کشتی گیر در رقابت‌های عمومی (اوپن) سال ۹۷ حضور داشتند.

فدراسیون کشتی با هدف شناسایی استعدادها و پشتوانه‌ها در کشتی کشور امسال مسابقات عمومی را در رده سنی ۱۸ تا ۲۵ سال و با اهدای جوایز نقدی ۵، ۳ و ۲ میلیون تومانی به نفرات برتر هر وزن (در مجموع ۲۰۰ میلیون تومان در ۲۰ وزن) برگزار کرد و نفرات برتر و مستعد این مسابقات به کارگاه‌های فنی تیم‌های ملی کشتی آزاد و فرنگی دعوت می‌شوند تا بتوانند در سال‌های آینده در تیم‌های ملی بدرخشند.

اسامی نفرات این مسابقات به شرح زیر است:

کشتی آزاد:


۵۷ کیلوگرم: ۱- احسان سنچولی (گلستان) ۲- محسن ملکی (تهران) ۳- نقی رضوانی (آذربایجان شرقی) ۴- حمیدرضا تقی زاده (تهران) ۵- تورج کهریزی (البرز) و علی حافظی پور (لرستان) ۷- محمد کاظم خدابنده لو (البرز) ۸- رضا بیات (لرستان) ۹- سالار قیاسی چکا (لرستان) ۱۰- علیرضا محراب (لرستان)


۶۱ کیلوگرم: ۱- مجید داستان (تهران) ۲- میرعلی باوفا سادات (تهران) ۳- داریوش حضرت قلی زاده (خراسان شمالی) ۴- سجاد ترغو (خراسان رضوی) ۵- علیرضا حسنی (تهران) و خیراله قهرمانی (کرمانشاه) ۷- محمد رادپور (البز) ۸- عرفان اخوان (تهران) ۹- سید حسین ساداتی (مازندران) ۱۰- حسین خدیور (مازندران)


۶۵ کیلوگرم: ۱- علی اکبر زرودی (مازندران) ۲- علی اسمعیل پور (مازندران) ۳- محمد زمانی (تهران) ۴- رحمان رحیم پور (فارس) ۵- سورنا شکریان (مازندران) ۶- محمدرضا باقری (مازندران) ۷- علی علیزده (مازندران) ۸- ستار عزیزی (لرستان) ۹- پیمان عبدی راد (تهران) ۱۰- یوسف روحی (مازندران)


۷۰ کیلوگرم: ۱- حسین ابوذری (مازندران) ۲- فرهاد نوری (تهران) ۳- نیما اشفاقی (مازندران) ۴- حامد فلاحی (فارس) ۵- عرفان مالمیر (همدان) ۶- امیرحسین حسینی (تهران) ۷- سجاد عبدلی (مازندران) ۸- محمد جعفری (تهران) ۹- امیرمحمد یزدانی (مازندران) ۱۰- سامان شجاعی (بوشهر)


۷۴ کیلوگرم: ۱- فریبرز بابایی (مازندران) ۲- ابراهیم قلی پور (مازندران) ۳- حسین مصطفوی (آذربایجان شرقی ۴- سجاد محمدی (مازندران) ۵- سید محمدعلی میرقائمی (تهران) و کمیل نورمحمدی (تهران) ۷- علیرضا مرادی (کرمانشاه) ۸- رامین علمی (تهران) ۹- محمدحسین نجاریان (مازندران) ۱۰- امین جعفری (البرز)


۷۹ کیلوگرم: ۱- محمد امیری (تهران) ۲- مرتضی میرزایی (تهران) ۳- محمدرضا آرش (لرستان) ۴- علی شکوری (مازندران) ۵- حسین دویستی (تهران) ۶- سید محمدعلی میرقائمی (تهران) ۷- امیرحسین لرستانی (تهران) ۸- وحید بیرانوند (لرستان) ۹- امیر موذنی (اصفهان) ۱۰- یاسر پیرهادی (تهران)


۸۶ کیلوگرم: ۱- سید علی موسوی (گیلان) ۲- رضا مظفری (مازندران) ۳- میلاد دوانقی (تهران) ۴- سعید سلطانی (تهران) ۵- حسین جلالی نژاد (لرستان) ۶- فردین قهرمانی (همدان) ۷- آرش نفر سفید دستی (چهارمحال و بختیاری) ۸- حامد منافیان (آذربایجان شرقی) ۹- امیرحسین لرستانی (تهران) ۱۰- هاشم مرادی (سیستان و بلوچستان)


۹۲ کیلوگرم: ۱- ارشک محبی (کرمانشاه) ۲- مرصاد مرغزاری (مازندران) ۳- حسین جلالی نژاد (لرستان) ۴- مهدی طاهری (تهران) ۵- محمدحسین میرباغبان (تهران) ۶- مجتبی عزیزی (لرستان) ۷- میثم نامداری (خوزستان) ۸- میثم عبدی (تهران) ۹- فرشید معمر (تهران) ۱۰- علی شمائی (تهران)


۹۷ کیلوگرم: ۱- پدرام جمشیدی (تهران) ۲- مجید کرمی (تهران) ۳- علی آرین پور (کرمانشاه) ۴- علیرضا ابراهیمی (همدان) ۵- حسین اسماعیلی (تهران) ۶- محمدحسین فیروزپور (مازندران) ۷- علی خیری (تهران) ۸- سعید عنبری (تهران) ۹- هادی وفائی پور (همدان) ۱۰- حسین پاکدین (مازندران)


۱۲۵ کیلوگرم: ۱- مهدی هاشمی (مازندران) ۲- امیررضا امیری (لرستان) ۳- محمد مرادی (کرمانشاه) ۴- علی اصغر اکبری (مازندران) ۵- شایان جلیل زاده (تهران) ۶- مجتبی عزیزی (لرستان) ۷- مهرشاد محمدی مازندران) ۸- فرشاد مهدی دوست (قزوین) ۹- امید هادیان (مازندران) ۱۰- علیرضا حمزه نژاد (مازندران)

کشتی فرنگی:

۵۵ کیلوگرم: ۱- محمد حسیوند پناهی (خوزستان) ۲- سعید سید احمدیان (خوزستان) ۳- هادی تحتانی (آذربایجان شرقی) ۴- مهدی قربانی (قم) ۵- جواد فراز فاروجی (خراسان جنوبی) ۶- مهدی پیشکول (خوزستان) ۷- محمد حسیوند (خوزستان) ۸- رضا دادفرمای (فارس) ۹- عدنان مرادی (کردستان) ۱۰- (محمد اشکش (خوزستان)


۶۰ کیلوگرم: ۱- امید آرامی (سیستان و بلوچستان) ۲- بهروز ملکی (خوزستان) ۳- رضا کبیری (خوزستان) ۴- حسین جاویدی (فارس) ۵- محمد حسینوند (خوزستان) ۶- میلاد تیموری (لرستان) ۷- محمد حاجیوند (خوزستان) ۸- آرش سلیمانی (خوزستان) ۹- حسین عباسی (تهران) ۱۰- علی نوربخش (تهران)


۶۳ کیلوگرم: ۱- محمدجواد رضایی (قم) ۲- محمد سلطانی منفرد (خوزستان) ۳- پیمان رضایی (خوزستان) ۴- محمد ابوالحسنی (تهران) ۵- وحید عباسی (کرمانشاه) ۶- سعید رحیمی دلخانی (فارس) ۷- محمد ادهم خلیلی (لرستان) ۸- مهدی یاری فرد (زنجان) ۹- مرتضی کاید خورده (خوزستان) ۱۰- محمدمهدی علی پور (فارس)


۶۷ کیلوگرم: ۱- محمدسعید عزیزی (کرمانشاه) ۲- سجاد ایمان طلب (مازندران) ۳- محمد غلامی (فارس) ۴- نیما اسماعیلی (تهران) ۵- فرشید عبدولی (خوزستان) و امیرحسین حاجی پور (مازندران) ۷- پیام رحیمی (کردستان) ۸- بهنام عبدولی (خوزستان) ۹- پوریا سلیمی (مازندران) ۱۰- علیرضا محمودی (لرستان)


۷۲ کیلوگرم: ۱- محمدرضا آقانیا (مازندران) ۲- عابد بابکان (البرز) ۳- عرفان سعادتی فر (تهران) ۴- ابوالفضل زینتی رفاه (قم) ۵- مهدی یونس فر (کهگیلویه و بویراحمد) ۶- سعید شاهرخی (البرز) ۷- آریا سام (مازندران) ۸- محمدرضا کاگه (ایلام) ۹- علیرضا پاشایی (مازندران) ۱۰- حسین پیراور (البرز)


۷۷ کلیوگرم: ۱- فرشاد بلفکه (اصفهان) ۲- سجاد فرج پور (مازندران) ۳- مهرداد الاداغلو (البرز) ۴- علی سلیمانی (قم) ۵- حمیدرضا جعفری برگانی (فارس) ۶- فرید محمدی (خراسان شمالی) ۷- میرحسین نوازشی (تهران) ۸- محمدامیر نامجو (فارس) ۹- مجتبی الهیاری (فارس) ۱۰- مهدی هادی پور برزگر (فارس)


۸۲ کلیوگرم: ۱- مهدی محمدزاده (مازندران) ۲- ناصر علیزاده (مازندران) ۳- کیوان رضایی (فارس) ۴- سعید صادقی (تهران) ۵- عباس مهدی زاده (اصفهان) ۶- سید محمد عزیزی (مازندران) ۷- حامد احمدزاده (البرز) ۸- علی حیدری (قم) ۹- علی رضایی (خوزستان) ۱۰- جلال طاهری گنگرج (مازندران)


۸۷ کیلوگرم: ۱- علی خلیل زاده (مازندران) ۲- حسین خانپور (مازندران) ۳- علیرضا شیخی (البرز) ۴- عرفان نعمتی (هرمزگان) ۵- حسین اسدی (فارس) ۶- علی منصورزاده (اصفهان) ۷- علی موسی زاده (تهران) ۸- فردین سالاری (کرمان) ۹- محمد محرابی (لرستان) ۱۰- یزدانی بالی (تهران)


۹۷ کیلوگرم: ۱- حسین شکری (فارس) ۲- ادریس ابراهیمی (کردستان) ۳- آرمان طهماسبی (تهران) ۴- علی باجوروند (خوزستان) ۵- میثم معتمد (خوزستان) و علی کنعانی (اردبیل) ۷- حسین پاکدین (مازندران) ۸- محمدرضا رمضانی (مازندران) ۹- ایمان حسینی (کرمانشاه) ۱۰- مسعود زید آبادی نژاد (کرمان)


۱۳۰ کیلوگرم: ۱- علی اکبر یوسفی احمد چالی (مازندران) ۲- مسعود میرزائیان (چهارمحال و بختیاری) ۳- سجاد جلیلیان (کرمانشاه) ۴- آیدین دهقان (مازندران) ۵- مجتبی رضایی (البرز) و مهدی آجرلو (تهران) ۷- علی اصغر بندپی نژاد (مازندران) ۸- علی سلیمانی (تهران) ۹- عبدالرسول شعائری (فارس) ۱۰- فرید عسگری (کرمانشاه).

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که حاوی تهمت یا افترا باشد در سایت منتشر نخواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبز با خبر باشد منتشر نخواهد شد.