دستگیری سارقان طلاهای میلیاردی در اردبیل

حوادث /
شناسه خبر: 410613

رئیس پلیس آگاهی استان اردبیل گفت: با تلاش شبانه‌روزی پلیس آگاهی استان اردبیل سارقان طلاهای میلیاردی دستگیر شدند.

جواد تقوی اظهار داشت: به موجب سرقت‌هایی که در دو ماه اخیر در سطح شهر اردبیل انجام گرفته بود در شهرک‌های سینا، سبلان و شهرک‌های بعثت و کوثر موضوع به طور ویژه در دستور کار کارآگاهان استان قرار گرفت و با تلاش شبانه‌روز نهایتا سارقان که شامل 3 نفر مرد و یک نفر خانم و چهار نفر مال خر اموال مسروقی بودند شناسایی و دستگیر شدند.

وی بیان کرد: این سارقان در اعترافاتشان به 39 فقره سرقت منزل و 9 فقره سرقت مغازه که جمعا ارزش ریالی امول سرقت شده بالای 4 میلیارد و 300 میلیون ریال بوده کشف و ضبط شد.

رئیس پلیس آگاهی استان اردبیل بیان کرد: موضوعی که هم‌استانی‌ها باید به این مسئله توجه کنند همچنان پنجره‌های بدون نرده و حفاظ و تراس‌های طبقات که بدون حفاظ هستند را مورد توجه قرار دهند و در نگهداری طلاجات اضافه در منزل سبب تحریک سارقان می‌شود که در این زمینه انتظار داریم خانواده‌ها به این مسائل توجه کنند تا مشکلی در این زمینه پیش نیابد./ تسنیم

 

نظرات

نظرات | 1 نظر
قفل ضد دیلم
1397/6/21 - 21:35
صاحبین اماکن باید از خودشون سوال کنند که اگر کلید درب ضد سرقتشون گم بشه یا کلید و ریموت قفلهای کرکره مغازشون گم بشه یا حتی رمز گاوصندوقشون گم بشه، آیا کلید ساز میتونه بازش کنه؟؟!! اگر میتونه پس دزد هم میتونه، یعنی اون درب، قفل یا گاوصندوق ضد سرقت نیست!!! پس اگر واقعا کسی بخواد ورود سارقین از طریق دربهای ورودی را غیر ممکن کنه، فقط باید قفل ضد دیلم نصب کنه که نه تنها کلید ساز و دزد، بلکه خود سازنده قفل ضد دیلم هم نتونه بازش کنه.
rateup 0
 ratedown 0

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که حاوی تهمت یا افترا باشد در سایت منتشر نخواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبز با خبر باشد منتشر نخواهد شد.