ion

مدرسه معین با نام جدید به فعالیت خود ادامه می دهد

اجتماعی /
شناسه خبر: 410428

هوشنگ میر شفیعی، سرپرست آموزش و پرورش منطقه ۲ با اشاره به ساماندهی دانش آموزان مدرسه معین از تغییر نام این مدرسه خبر داد.

اخبار اجتماعی/ خرداد ماه امسال هیاهویی بسیار درباره مدرسه‌ای غیردولتی در غرب تهران پیچید و رفتار غیر اخلاقی ناظم مدرسه سر و صدای بسیاری در داخل و خارج کشور به پا کرد؛ هرچند مسئولان مربوطه در آموزش و پرورش و دستگاه قضا به سرعت پیگیری کار را بر عهده گرفتند تا با متخلفان برخورد شود و اوضاع هر چه زودتر به حالت اول باز گردد.

به دنبال پیگیری‌های انجام شده متوسطه اول مدرسه معین منحل شد، اما فعالیت سایر مقاطع تحصیلی به قوت خودش باقی ماند.

حالا که واپسین روز‌های تعطیلات تابستانی در حال سپری شدن است از حال و هوای دانش آموزان معین سراغی گرفتیم، پدر یکی از دانش آموزان درباره شرایط آنها گفت: فرزندان مان را در مدرسه ثبت نام کردند، اما نگرانی اصلی و مطالبه ما  رسیدگی به پرونده این ماجرای دردناک است.

وی ادامه داد: تاکید دارم تا پرونده همینطور رها نشود و مجازات در نظر گرفته شده برای خاطیان بدون هیچ اغماضی اجرایی شود چرا که هنوز فرزندانمان در اضطراب شرایط گذشته اند.

---

متوسطه اول معین هیچ فعالیتی ندارد

هوشنگ میر شفیعی درباره فعالیت مدرسه اظهار کرد: مدرسه‎ای به نام متوسطه اول معین نداریم، ولی چون این فضای آموزشی مجتمع بوده، مقطع ابتدایی و متوسطه دوم آن دایر است همچنین چون با موافقت اصولی تغییرات انجام شد، حتی این ۲ مقطع با نام «سرآمدان علم» از سال تحصیلی جدید دانش آموز جذب می‌کنند.

وی درباره وضعیت ثبت نام دانش آموزان ادامه داد: تمام دانش آموزان متوسطه اول با توجه به هماهنگی‌های انجام شده در مدارس مختلف دولتی و غیردولتی ثبت نام شدند.

سرپرست آموزش و پرورش منطقه۲ درباره شبهه فعالیت مقطع متوسطه اول گفت: متوسطه اول مدرسه معین فعال نیست، اما چون تمامی مقاطع تحصیلی در یک مجتمع هستند، این سو تفاهم پیش می‌آید که متوسطه اول برقرار باشد.

میرشفیعی تصریح کرد: فعالیت متوسطه اول مدرسه معین موافقت اصولی ندارد همچنین مجوزی برای ثبت نام دریافت نکرده است و سامانه سناد برای نام نویسی بسته خواهد بود.

وی دریباره فعالیت کارکنان مدرسه معین گفت: مدیر مدرسه در ابتدای امر لغو مدیریت شد، اما سایر کارکنان مجتمع به فعالیت ادامه می‌دهند./ باشگاه خبرنگاران جوان

---

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که حاوی تهمت یا افترا باشد در سایت منتشر نخواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبز با خبر باشد منتشر نخواهد شد.