«عزالدین قسام» به رژیم صهیونیستی هشدار داد

بین الملل /
شناسه خبر: 398308

گردان‌های شهید عزالدین قسام شاخه نظامی جنبش مقاومت اسلامی حماس به رژیم صهیونیستی نسبت به ارتکاب هر گونه اقدام حماقت‌آمیز هشدار داد و تاکید کرد که این اقدام خسارت‌ها و تبعات غیر قابل تحملی برای این رژیم به دنبال خواهد داشت.

ایران آنلاین /گردان‌های شهید عزالدین قسام شاخه نظامی جنبش حماس به رژیم صهیونیستی نسبت به ارتکاب هر گونه اقدام حماقت‌آمیز هشدار داد.

گردان‌های قسام با انتشار پیامی به زبان عبری در پایگاه اینترنتی خود خاطرنشان کرد که برای دشمن بهتر است که خودش را درگیر خواب و خیالات نکند؛ چرا که هر اقدام احمقانه‌ای از سوی آن، خسارت‌ها و عواقب غیر قابل تحملی خواهد داشت و ماهیت و کمیت آن از قبل قابل درک نخواهد بود.

در این نامه در پاسخ به سوالی تحت عنوان «کی با دشمن جنگ نخواهیم کرد؟» آمده است که زمانی جنگ نخواهیم کرد که رژیم صهیونیستی از دشمن بودن خود دست بردارد ـ که البته دست بر نخواهد داشت ـ چرا که عقرب حتی اگر خودش هم بخواهد تغییر کند و دست از نیش زدن بردارد، نیش سر دمش او را تحریک می‌کند و به سمت طبیعت کینه‌ورزی‌اش سوق می‌دهد.

این هشدار گردان‌های قسام در حالی مطرح شده است که مسئولان صهیونیستی اظهارات متعددی درباره احتمال از سرگیری جنایت‌های این رژیم در زمینه ترور ساکنان غزه و به ویژه رهبران جنبش مقاومت اسلامی حماس بیان کرده‌اند.

در ادامه این پیام آمده است که وقتی جنبش حماس به خاطر دستیابی به آزادی می‌جنگد، مصلحت ملتش را در راس اولویت‌هایش قرار می‌دهد و حتی با وجود دشمن مکار و وحشی، هر از چند گاهی بر اساس نیازهای ملی تاکتیک‌های متعددی مانند گفتگو، حمله موشکی و تیراندازی را در پیش می‌گیرد، اما همیشه شعار ثابت آن این است که «تا تحقق تمامی اهداف از پای نخواهیم نشست.

قسام خاطرنشان کرده است که اگر ما گاهی اوقات تا حدودی شدت حملات خود را کاهش می‌دهیم، اما همیشه در سنگر وطن آماده نگهبانی و محافظت هستیم.  / مهر

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که حاوی تهمت یا افترا باشد در سایت منتشر نخواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبز با خبر باشد منتشر نخواهد شد.