ion

اولین سفر ناگوار کاروان بزرگ سرخپوشان تبریزی

سیاسی /
شناسه خبر: 397298

تراکتور روی بمب روحیه هواداران پرشمارش پیش می تازد. تیمی که گفته می شود بعد از 2 تیم آبی و قرمز پایتخت اکنون بزرگترین سرمایه هواداری را در دست دارد. به گزارش ایران آنلاین این امتیاز باعث شد دیشب جمعیتی قریب 20 هزار نفر در آزادی برای تشویق قرمزپوشان تبریز سنگ تمام بگذارند و همین جمعیت سران باشگاه را وادار به خریدهای چند میلیاردی لژیونرهای ایران و خارجی از جمله خود توشاک سرمربی تیم کنند. اما کاروان بزرگ و پرشور تراکتور دیشب اندوهگین به خانه برگشتند

ایران آنلاین /تیم تراکتورسازی تبریز با نتیجه 3-0 شکست خورد که این باخت سنگین ترین شکست آن ها به استقلال از زمان بازگشت به لیگ برتر است.
در شرایطی که هواداران تراکتور امیدوار بودند موتور تیمشان در بازی با استقلال روشن شود، اما شاگردان توشاک نمایشی بسیار ضعیف در میدان ارائه کردند تا تی تی ها با چهره ای مغموم و درهم، خیلی زود ورزشگاه را ترک کرده و راهی تبریز شوند.
آن گونه که ورزش 3 گزارش کرده است امروز اشکان دژاگه و مسعود شجاعی نیز در ترکیب اصلی حضور داشتند اما نتوانستند نمایشی در حد نام خود ارائه کنند و به نظر می رسد برای هماهنگی با تیم، به زمان احتیاج دارند. خارجی های تراکتور هم هر سه به میدان رفتند و عملکرد آن ها هم گره گشا نبود.
شکست 3-0 برابر استقلال در ورزشگاه آزادی در حالی رقم خورد که تراکتوری ها همواره نتایج خوبی را در این ورزشگاه کسب کرده بودند. پیروزی 4-1، 3-2 و... بخشی از عملکرد تبریزی ها مقابل استقلال در آزادی بود ولی آن چه امشب در پایتخت رقم خورد، فاصله زیاد این تراکتور، با تیم سال های گذشته را نشان داد.
البته آن ها در لیگ اول با هدایت محمود یاوری شکست 4-0 مقابل استقلال را تجربه کردند ولی از زمان بازگشت به لیگ، هرگز این چنین نباخته بودند!
نگاهی به عکس تیمی تراکتور، قدرت هجومی آن ها و البته مهره های نه چندان بزرگ در خط دفاع را نشان می دهد؛ به نظر می رسد تبریزی ها باید فکری به حال نفرات خط دفاع کنند. هرچند که تراکتور امشب در خط حمله نیز کم فروغ ظاهر شد.

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که حاوی تهمت یا افترا باشد در سایت منتشر نخواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبز با خبر باشد منتشر نخواهد شد.