ion

مدیرکل امور فرهنگی و اجتماعی صندوق بازنشستگی کشوری:

برخی از بازنشستگان از کارت منزلتی که در اختیار دارند به‌عنوان کارت مذلت یاد می‌کنند

اجتماعی /
شناسه خبر: 397213

مدیرکل امور فرهنگی و اجتماعی صندوق بازنشستگی کشوری گفت: گاهی خود بازنشستگان از کارت منزلتی که در اختیار دارند به‌عنوان کارت مذلت یاد می‌کنند و معتقدند که صدور این کارت تغییری در وضعیت بازنشستگان و خدمات مورد نیاز آنها ایجاد نکرده است. مدیر کل امور فرهنگی و

ایران آنلاین /مدیرکل امور فرهنگی و اجتماعی صندوق بازنشستگی کشوری از اصلاح آیین‌نامه‌ شأن و منزلت بازنشستگان و ارتقای خدمات مورد ارائه به‌بازنشستگان خبر داد.
زهرا آزاده غلام، اظهار داشت: مقرر شده بود تا بازنشستگان با ارائه کارت‌ منزلت‌ خود خدمات مختلفی را دریافت کنند، اما در حال حاضر کارت منزلت بازنشستگان تنها جنبه کارت شناسایی آنها را دارد.
وی در ادامه تصریح کرد: گاهی خود بازنشستگان از کارت منزلتی که در اختیار دارند به‌عنوان کارت مذلت یاد می‌کنند و معتقدند که صدور این کارت تغییری در وضعیت بازنشستگان و خدمات مورد نیاز آنها ایجاد نکرده است.
مدیر کل امور فرهنگی و اجتماعی صندوق بازنشستگی کشوری افزود: تعریف دقیق خدمات فرهنگی-اجتماعی بازنشستگان در صدور و ارائه کارت‌های منزلت مغفول مانده است، به همین منظور درصدد هستیم آیین‌نامه‌ شأن و منزلت بازنشستگان که مصوب سال 84 است را اصلاح کنیم و این موضوع را مورد توجه قرار دهیم.
زاده غلام تأکید کرد: با تغییر مفاد آیین‌نامه‌ شأن و منزلت بازنشستگان امکان ارائه خدمات مناسب فرهنگی و اجتماعی مورد نیاز بازنشستگان فراهم خواهد شد و اهداف صندوق بازنشستگی صدور کارت منزلت، در راستای ارائه خدمات بهتر به این افراد هم با این اقدام فراهم می‌شود./باشگاه خبرنگاران جوان

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که حاوی تهمت یا افترا باشد در سایت منتشر نخواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبز با خبر باشد منتشر نخواهد شد.