ion

به کمک فناوری کسب و کارتان را توسعه دهید

دانش و فناوری /
شناسه خبر: 396573

راه‌های مختلفی برای گسترش و توسعه یک کسب و کار وجود دارد که یکی از این راه‌ها می‌تواند افزایش تعامل و همکاری با دیگران باشد.کی از بهترین سرویس ها در این زمینه ZOOM Cloud Meetings است.

ایران آنلاین /راه‌های مختلفی برای گسترش و توسعه یک کسب و کار وجود دارد که یکی از این راه‌ها می‌تواند افزایش تعامل و همکاری با دیگران باشد. برگزاری جلسات کاری با افرادی خارج از یک کسب و کار جهت دریافت ایده و کمک به رشد شرکت یکی از بهترین راه‌های تعامل است. خوشبختانه اینترنت و سرویس‌های مجازی شرایطی را فراهم کرده‌اند که هر کسب وکاری بتواند براحتی راه ارتباط خود با افراد بیرون از یک کسب و کار را گسترش دهند. برای مثال شما می‌توانید به کمک شبکه‌های اجتماعی مخصوص بدون اینکه حتی از شرکت خود خارج یا هزینه و وقت زیادی صرف کنید با گروه دلخواه خود جلسه بگذارید و در مورد توسعه کسب و کارتان به تبادل نظر بپردازید. یکی از بهترین سرویس ها در این زمینه ZOOM CloudMeetings است. شما به کمک این برنامه می‌توانید جلسه‌های کاری مختلف با هر گروهی که دوست دارید برگزار و به‌صورت ویدئویی به گفت‌و‌گو با دیگران بپردازید. شاید از خود بپرسید این برنامه با برنامه‌های دیگر تماس ویدئویی در این بخش مانند اسکایپ، واتس اپ، گوگل الو و... چه فرقی دارد. باید بگوییم که این برنامه تمرکز زیادی روی اشتراک‌گذاری فایل ها، تعداد تماس‌های همزمان و ابزار مورد استفاده در کنفرانس‌ها دارد. در واقع تمرکز اصلی این برنامه روی برقراری ویدئو کنفرانس و ارسال پیام‌های گروهی است. برای استفاده از این سرویس هم به‌عنوان یک کسب و کار باید ابتدا در آن ثبت‌نام کنید.پس از این دو راه برای استفاده از امکانات دارید، یا باید به‌عنوان میهمان به یک جلسه دعوت شده یا اینکه خودتان برگزارکننده آن باشید.

با انتخاب گزینه Scheduled or Host Meeting در منوی اصلی دیده می‌شود امکان ایجاد یک جلسه را دارید که تنها دو گزینه فعال کردن ویدئو و استفاده از شناسه واحد برای دعوت اعضا (PMI) برای آن پیش‌بینی شده است. البته این نکته را هم فراموش نکنید که تنها کسانی می‌توانند به این جلسه دعوت شوند که این پیام رسان را روی گوشی خود نصب کرده باشند.این برنامه تنها برای کاربران سیستم عامل اندروید در دسترس است.

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که حاوی تهمت یا افترا باشد در سایت منتشر نخواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبز با خبر باشد منتشر نخواهد شد.