ion

چرا به صداوسیما انتقاد می‌کنید؟

فرهنگی /
شناسه خبر: 384425

به‌تازگی مدیرکل روابط عمومی صداوسیما اعلام کرده «مردم بشدت خواهان آگاه‌سازی در زمینه آسیب‌های اجتماعی هستند.» بعد از شنیدن این خبر، ما خیلی دلمان برای رسانه ملی‌مان سوخت.

ایران آنلاین /این همه دنبال رفع خواسته‌های مخاطبت باشی بعد یک عده قدرنشناس بیایند انتقاد کنند که چرا مردم را آگاه می‌کنی؟ هیچ‌کس هم حاضر نیست گوشه‌ کار را بگیرد. تقصیر مدیران عزیز صداوسیما چیست؟ این مردم هستند که دائم تماس می‌گیرند و از آنها درخواست‌های متعدد و نامعقول دارند. یکی نیست به آنها بگوید حالا اگر زنگ بزنید آی‌فیلم یا شبکه‌های دیگر و از برنامه‌های خوبشان تشکر کنید یا یک خبر بدهید که زندگی‌تان متحول شده چیزی از شما کم می‌شود؟ بالاخره این رسانه‌ هم دل دارد. باید کمی هم برای خودش وقت و انرژی بگذارد. تا کی با تکرار پخش جومونگ و پایتخت لحظات شیرینی برایتان رقم بزند؟ تا کی با گرفتن اعتراف از شاخ‌های اینستاگرام اوضاع بد صفحات مجازی را به رختان بکشد و شما گوش ندهید؟ می‌دانید این کار چقدر برایش هزینه‌بر است؟ بهترین مجری شبکه‌ات را انتخاب کنی، کلی پول آژانس بدهی، آن هم با این وضعیت کرایه‌ها، تدوین‌گر بیاوری. آخرش یک تشکر خشک وخالی هم کسی از تو نکند. اصلاً همین هزینه زیاد کرایه باعث شده رسانه‌ملی با ارز دولتی‌ ماشین وارد کند. چون بیشتر بودجه‌ای که دولت به آنها می‌دهد را باید خرج آباژور و گلدان کنند. تهش چیزی برای هزینه ایاب و ذهاب نمی‌ماند. تازه باید به فکر دام‌ها هم باشند. وگرنه وزارت کشاورزی و بخش‌خصوصی که کارش را درست بلد نیست‌. اگر صداوسیما با ارز دولتی یونجه برای گاو‌ها و اسب‌ها تهیه نکند دیگر دامی برای کشور می‌ماند؟ نه والا. این کار خودکفایی هم محسوب می‌شود. چون می‌توان با آن خوراک اسب‌های سریال‌هایی مثل جومونگ و جواهری در قصر را تهیه کرد. باز خدا را شکر محمدرضا احمدی هست که بین دو نیمه یا حتی بین پنالتی‌ها و کرنرها دوزار درآمد برای رسانه ملی دربیاورد و کسری بودجه را جبران کند. البته ما همین‌جا از فامیل‌ها و دوازدهمی‌ها و ستاره‌ها هم سپاسگزاریم که با تمام قوا به افزایش کیفیت برنامه‌های تلویزیون کمک می‌کنند.

در پایان به رسانه‌ملی پیشنهاد می‌دهیم در جهت کاهش آسیب‌های فضای مجازی، به جای پخش برنامه‌های آشپزی، اعترافات آشپزهای کانال‌های تغذیه در تلگرام را پخش کند. برای حل آسیب‌های اقتصادی هم چندتن از کسانی‌که قسط وام ازدواجشان عقب افتاده را بیاورند که در برنامه زنده ابراز ندامت کنند تا ریشه فساد اقتصادی برای همیشه در جامعه بخشکد.

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که حاوی تهمت یا افترا باشد در سایت منتشر نخواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبز با خبر باشد منتشر نخواهد شد.