ion

مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران خبر داد

اجرای همزمان کارگاه‌های مهارت آموزی پیش از ازدواج در روز ملی دختران

اجتماعی /
شناسه خبر: 384379

مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران از اجرای همزمان کارگاه‌های مهارت آموزی پیش از ازدواج در تمامی شهرستان‌های استان تهران در روز ملی دختران (24تیرماه) خبر داد.

ایران آنلاین /رضا گل محمدی هدف از این کارگاه‌ها را که با مشارکت مراکز مشاوره تخصصی ازدواج و خانواده دارای مجوز از وزارت ورزش و جوانان برگزار خواهد شد، گامی برای فرهنگ‌سازی نسبت به لزوم دانش‌افزایی جوانان نسبت به‌مقوله ازدواج و تشکیل خانواده و همچنین لزوم مشورت گرفتن از متخصصین این امر دانست.
وی افزود: اداره کل ورزش و جوانان استان تهران برای اینکه سهم خود در کاهش آسیب طلاق را انجام دهد تا آخر امسال اجرای کارگاه‌های قبل، هنگام و بعد از ازدواج را ادامه خواهد داد و در انجام این امر، به توزیع عادلانه این فرصت آموزشی در تمامی شهرستان‌ها و روستاهای استان توجه خواهد داشت.
بر اساس سایت وزارت ورزش و جوانان، مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران در ادامه گفت: ما رویکرد کمی‌گرایی صرف در برگزاری چنین کارگاه‌هایی نداریم و کیفیت آموزش‌های ارائه شده برایمان مهم است. همان گونه که در اجرای دوره‌های تربیت مربی ازدواج و خانواده که میزبان متقاضیان شرکت در این دوره‌ها از تمام کشور هستیم، کیفیت تدریس مدرسان دوره را کنترل کرده و همین امر موجب رضایت شرکت‌کنندگان و تقاضای مضاعف برای تدوام برگزاری دوره برای معرفی شدگان سایر دستگاه‌ها از قبیل دانشگاه علوم پزشکی، آموزش‌ و‌ پرورش شده است./ایسنا

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که حاوی تهمت یا افترا باشد در سایت منتشر نخواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبز با خبر باشد منتشر نخواهد شد.