ion

انتظار بی صبرانه معترضان انگلیسی به پایان رسید

آغاز سفر پرماجرا/ دونالد ترامپ در جزیره آشوب زده

بین الملل /
شناسه خبر: 384156

دونالد ترامپ، رئیس جمهوری امریکا ساعاتی قبل در حالی وارد بریتانیا شد که هزاران نفر از مردم این کشور بویژه در شهر لندن بی صبرانه انتظار او را می کشیدند تا همه فریادهای خشم خود را بر سر او خالی کنند. از همین رو دولت انگلیس از صبح امروز برای تامین امنیت ورود دونالد ترامپ در دو طرف خیابان های اطراف فرودگاه محل ورود رئیس جمهوری امریکا اقدام به نصب فنس­هایی محافظ کرده بود.

ایران آنلاین / این در حالی است که دونالد ترامپ پیش از ورود به انگلیس با نادیده گرفتن اعتراض های مردمی گفته بود: فکر می کنم انگلیسی ها مرا دوست دارند!

---

 

به گزارش «ایران آنلاین» به نقل از سی ان ان، دونالد ترامپ در حالی وارد انگلیس شده است که این کشور در بحرانی ب سابقه به سر می برد و موج استعفاها در کابینه و دولت انگلیس به دلیل طرح پسا برگزیتی ترزا می، نخست وزیر انگلیس، وضعیت دولت این کشور را در حالتی شکننده قرار داده است.

جدا از وضعیت دولت انگلیس از چند ماه قبل نهادهای حقوق بشری و فعالان ضد جنگ برای برپایی تظاهرات علیه سفر دونالد ترامپ برنامه ریزی کرده اند. این اعتراض ها یک بار سفر ترامپ را به لندن به تاخیر انداخت و انتظار می رود امشب و فردا تظاهرات علیه رئیس جمهوری امریکا که از هم اکنون شروع شده، گستردگی فراوانی یابد.

---

 

دونالد ترامپ در حالی وارد انگلیس شد که ساعتی قبل با ادعای پیروزی در نشست بروکسل با سران ناتو، این شهر را ترک  کرد. رئیس جمهوری امریکا می­گوید، سران ناتو درخواست او برای پرداخت هزینه های ناتو را پذیرفته اند./ ایران آنلاین

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که حاوی تهمت یا افترا باشد در سایت منتشر نخواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبز با خبر باشد منتشر نخواهد شد.