عضو مجمع نمایندگان فارس در دفاع از افشاگری ارزی وزیر

نباید دستگاهی از شفافیت هراس داشته باشد

دانش و فناوری /
شناسه خبر: 383944

عضو مجمع نمایندگان استان فارس ضمن تاکید بر لزوم شفاف سازی در همه حوزه های کشور گفت: هیچ شخص و دستگاهی نباید از شفافیت هراس داشته باشد و افشاگری لیست ارزبگیران دولتی از سوی وزیر ارتباطات اقدامی ارزشمند و خط شکنانه بود.

ایران آنلاین /داریوش اسماعیلی با انتقاد از حاشیه سازی اخیر صدا وسیما و تحت الشعاع قرار دادن مطالبه شفافیت در افکار عمومی تاکید کرد: نباید اولویت های اصلی کشور را تغییر دهیم و در این بین طرح بعضی مباحث انحرافی مشکوک و شائبه برانگیز است. 

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس با اشاره به مطرح شدن مطالبه تغییر در کابینه گفت: اتفاق بزرگی در این دولت افتاد و آن هم ورود یک جوان دهه شصتی بود که خوشبختانه  بسیار موفق عمل کرد و این موفقیت در یک گوشه از دولت، طبیعتا باعث شده مردم بخواهند در بخش های دیگر دولت هم با ورود نیروهای جوان تکرار شود. 

اسماعیلی توسعه فناوری و اطلاعات را علاج بسیاری از دردهای کشور دانست و گفت: در سال های اخیر کسب و کارهای نوپا و اینترنتی به شکل قابل توجهی در کشور رشد پیدا کرده و بسیاری از جوانان ما در این عرصه مشغول فعالیت شده اند و امیدوارم با پرهیز از مانع تراشی و اعتماد به جوانان این مسیر ادامه پیدا کند.

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که حاوی تهمت یا افترا باشد در سایت منتشر نخواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبز با خبر باشد منتشر نخواهد شد.