ion

کافه رو ها بخوانند!

سلامت /
شناسه خبر: 378916

بیش از ۳۰ درصد مردم تهران کافه رو هستند که میانگین سنی آنها ۱۵ تا ۳۵ سال است، مدیر اولین نمایشگاه هتل، رستوران، کافه و صنایع وابسته با بیان این خبر به «ایران آنلاین» گفت: از آنجایی که موضوع کافه داری و کافه رفتن با سلامت مردم و بخصوص قشر جوان ارتباط مستقیم دارد، برگزاری نمایشگاه هتل، رستوران، کافه و صنایع وابسته می‌تواند نتایج موثری را به همراه داشته باشد.

ایران آنلاین /محمدرضا صفری افزود: با توجه به اینکه امروزه فرهنگ کافه رفتن در حال افزایش است می توان گفت توجه  به کیفیت مواد مصرفی و ذائقه فرهنگی مردم در کافه ها بسیار ضروری است.

وی خاطرنشان کرد:  امروزه به دلیل نبود فرهنگی مناسب در حوزه کافه داری در برخی از کافه ها  قلیان ارائه می‌شود که این موضوع اشتباه بوده و می‌تواند سلامت مردم را به شدت تحت تاثیر قرار دهد و آسیب‌های زیادی را به همراه داشته باشد که ما از طریق برگزاری این نمایشگاه سعی کرده مخاطبانمان را با این موضوع آشنا کنیم و سلامت مردم را با اشاعه فرهنگ صحیح کافه ‌داری مورد توجه قرار دهیم.
مدیر اولین نمایشگاه هتل، رستوران،  کافه و صنایع وابسته اظهارداشت: این نمایشگاه شانزدهم تا نوزدهم مردادماه سال جاری در سایت نمایشگاهی برج میلاد  با حضور صاحبنظران این حوزه برگزار می‌شود.
 

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که حاوی تهمت یا افترا باشد در سایت منتشر نخواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبز با خبر باشد منتشر نخواهد شد.