پخش سریال "رهایم نکن" به کارگردانی محمدمهدی عسگرپور به روزهای پایانی خود نزدیک می‌شود. حواشی مرتبط با این مجموعه تلویزیونی تنها محدود به روند داستان و حذف برخی از صحنه‌های آن نبود بلکه حضور جمیله دارالشفایی در فهرست همکاران فیلم و درج نام او به عنوان همکار نویسنده، حاشیه دیگری بود که سریال را در این ایام درگیر خود کرد.

ایران آنلاین / کارگردان سریال "رهایم نکن" با اشاره به برخی اظهارنظرهای جمیله دارالشفایی در فضای مجازی و بازتابی که نوشته‌های او به دنبال داشته و نیز نقدهایی که به دیدگاه وی صورت گرفته است، ادامه داد: رفتاری که بعد از پخش سریال در فضای مجازی با بعضی اظهارنظرهای خانم دارالشفایی در فضای مجازی شد، فارغ از مساله شخصی قابل تحلیل است.

عسگرپور با بیان این مطلب که "رفتار و اظهارنظرهای خانم دارالشفایی یک رفتار شخصی‌ست و کاملا به خودشان ارتباط دارد" تاکید کرد: هرچند من رفتار و جملات ایشان را نمی‌پسندم اما نمی‌توانم زمانی که فیلمنامه می‌نویسم همزمان درباره چند مساله چه در فضای مجازی و چه در جاهای دیگر اظهارنظر کنم.

کارگردان سریال "رهایم نکن" در پایان گفت: وقتی ما در یک پروژه حضور پیدا می‌کنیم دیگر فقط شخصیت حقیقی را نداریم. پس وقتی خانم دارالشفایی باعنوان همکار فیلمنامه‌نویس در سریالی مانند "رهایم نکن" حضور پیدا می‌کند حضور ایشان می‌تواند به سریال رنگ بدهد و سریال نیز می‌تواند به ایشان رنگ بدهد، به همین دلیل در چنین زمانی ما نیاز به مراقبت بیشتر داریم. اینجاست که اگر می‌خواهیم در فضای مجازی حضور داشته باشیم باید دقت کنیم که این فضا یا نظرات ما به دیگران ضربه نزند./خبرآنلاین

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که حاوی تهمت یا افترا باشد در سایت منتشر نخواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبز با خبر باشد منتشر نخواهد شد.