پایان 12 سال زندگی پنهانی قاتل فراری

حوادث /
شناسه خبر: 371112

مرد جنایتکار که 12سال قبل در جریان اختلاف مالی با همسایه‌اش او را با ضربات متعدد چاقو به قتل رسانده و پا به‌فرار گذاشته بود با تلاش پلیس آگاهی استان البرز دستگیر شد.

ایران آنلاین /سرهنگ صفایی رئیس پلیس آگاهی استان البرز ، پس‌از کشته شدن جوان 36 ساله‌ای به نام حمید،خانواده‌اش با مراجعه به دادگاه کیفری استان البرز خواستار دریافت دیه مقتول شده بودند.

دوازده سال از وقوع قتل می‌گذشت در حالی که هیچ ردی از قاتل فراری به نام اصغر 38ساله نبود سرانجام چند روز پیش مأموران پلیس از طریق خط تلفن همراه قاتل توانستند او را شناسایی و دستگیر کنند.به گفته رئیس پلیس آگاهی استان البرز این متهم به قتل پس از فرار از صحنه جنایت با جابه‌جایی‌های مکرر وهمچنین برجا نگذاشتن هیچ اثری از خود حتی در مکالمات تلفنی و پیامک‌هایش زندگی مخفیانه‌ای داشت تا اینکه یک خط قدیمی تلفن راز موقعیتش را فاش کرد و در دام کارآگاهان اطلاعاتی دایره مبارزه با جرایم جنایی گرفتار شد.
اصغر پس از دستگیری درنخستین مرحله بازجویی به قتلی که مرتکب شده بود اعتراف کرد و در شرح ماجرا به کارآگاهان گفت: من وحمید با هم همسایه بودیم و بر سر اختلاف مالی که بین ما ایجاد شده بود در باغی واقع در کلاک پایین باهم درگیر شدیم. در این درگیری من با ضربات متعدد چاقو او را کشتم و فرار کردم در این مدت که پنهان شده بودم و دائماً از تهران به کرج وشهرهای دیگر درحال تردد بودم همیشه از ترس دستگیری روز وشب نداشتم و کابوس قتلی که مرتکبش شده بودم همیشه عذابم می‌داد تا اینکه پلیس برای دستگیری من به مخفیگاهم آمد و غافلگیر شدم.این متهم پس از اعتراف به جنایتی که مرتکب شده بود به دادگاه کیفری یک استان البرز منتقل شد تا پرونده اتهامی او توسط قضات بررسی شود.
 

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که حاوی تهمت یا افترا باشد در سایت منتشر نخواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبز با خبر باشد منتشر نخواهد شد.