احسان علیخانی گفت: ما برخی اوقات عکس هایی را می بینیم که بانوان گریم می کنند و ریش می گذارند تا بتوانند به طور پنهانی وارد استادیوم ها شوند. این فضاها می تواند شکل بهتری به خود بگیرد.

به گزارش خبرنگار ایران آنلاین، احسان علیخانی در برنامه زنده «ماه عسل» گفت: بالاخره «ورود به استادیوم ها» مطالبه ای است که بخشی از بانوان سرزمین من دارند. واقعا هم صادقانه که نگاه می کنیم، می بینیم که مثلا در ماجراهای انتخاباتی و میتینگ های سیاسی در استادیوم ها شاهدیم که هم خانم ها و هم آقایان پرچم به دست هستند و یک فضای سرحال و بانشاطی را به وجود می آورند. اما به محض اینکه تمام می شود، دیگر همان خانم ها در همان استادیوم نمی توانند بروند!
وی ادامه داد: من فکر می کنم حتی دور از جون، دور از جون، اراذل و اوباش هم زمانی که ببینند خانم ها در استادیوم حضور دارند یک مقداری رعایت کنند. من مطمئنم اگر خانم ها وارد استادیوم شوند که در برخی از ورزش های ما این اتفاق می افتد، فضا حتی بهتر هم می شود!
علیخانی افزود: این مطالبه به حقی است که با یک درایتی می شود به آن فکر کرد و بهتر است که با یک تدبیری این اتفاق بیفتند؛ تا اینکه ما برخی اوقات عکس هایی را می بینیم که بانوان گریم می کنند و ریش می گذارند تا بتوانند به طور پنهانی وارد استادیوم شوند. این فضاها می تواند شکل بهتری به خود بگیرد.

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که حاوی تهمت یا افترا باشد در سایت منتشر نخواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبز با خبر باشد منتشر نخواهد شد.