جریمه نقدی مجازات قاچاقچی سیگار در ارومیه

حوادث /
شناسه خبر: 360414

قاچاقچی سیگار که قصد داشت محموله خود را از طریق بیراهه به کشور وارد کند، پس از دستگیری به 1.5 میلیارد ریال جریمه محکوم شد.

ایران آنلاین /محمد اقوامی مدیرکل تعزیرات حکومتی آذربایجان غربی روز جمعه گفت: این فرد در حال قاچاق یک میلیون و 49 هزار نخ سیگار با استفاده از یک دستگاه وانت به کشور بود که توسط ماموران انتظامی دستگیر شد.

وی اضافه کرد: پس از دستگیری، ماموران متهم را به شعبه تعزیرات حکومتی شهرستان ارومیه تحویل دادند که قاضی پرونده نیز پس از بررسی پرونده، این فرد را علاوه بر ضبط مال، به میزان یک میلیارد و 500 میلیون ریال جریمه محکوم کرد.
وی با اشاره به اینکه از ابتدای اردیبهشت ماه امسال 6 پرونده قاچاق سیگار در تعزیرات حکومتی آذربایجان غربی مورد رسیدگی قرار گرفته است، بیان کرد: این پرونده، کلان ترین پرونده قاچاق سیگار طی ماه جاری در استان بود.
مدیرکل تعزیرات حکومتی آذربایجان غربی از تلاش قاچاقچیان برای ورود بیش از یک میلیون و 700 هزار نخ سیگار طی اردیبهشت ماه امسال به کشور خبر داد و گفت: این افراد در شعبات مختلف استانی علاوه بر ضبط کالا به پرداخت بیش از سه میلیارد و 700 میلیون ریال جزای نقدی محکوم شدند.
 تعزیرات حکومتی مسئول رسیدگی به پرونده های قاچاق کالا و ارز است./ ایرنا 
 

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که حاوی تهمت یا افترا باشد در سایت منتشر نخواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبز با خبر باشد منتشر نخواهد شد.