ion

تقویت ارتش سایبری نیوزیلند با بودجه 3.9میلیون دلاری

دانش و فناوری /
شناسه خبر: 360351

با توجه به افزایش میزان حملات سایبری در جهان، بودجه ارتش سایبری نیوزیلند در سال 2018 افزایشی چشمگیر خواهد داشت و این رقم به 3.9 میلیون دلار می رسد.

ایران آنلاین /این در حالی است که نیوزیلند حواشی یا حملات سایبری چندانی را متحمل نشده است. گفتنی است ارتش سایبری و ضد حمله این کشور موسوم به "CERT" ، بیش از 12 ماه است که تاسیس شده، اما این سازمان تاکنون به خوبی نسبت به رویدادهای بزرگ سایبری جهان پاسخ داده است. حتی این نهاد به شرکت ها، سازمان ها و افرادی که ممکن است در حوزه حوادث امنیتی سایبری آسیب ببینند نیز مشاوره می دهد.

سخنگوی دولت نیوزیلند در گفتگو با رسانه ها اعلام کرد: ما با تهدیدهایی مانند بدافزارهای مخرب، حملات مرتبط با سرویس های سایبری و سرقت داده ها رو به رو شده ایم.

سازمان مقررات بودجه نیز در خصوص این طرح جدید دولت می گوید: این بودجه به طور خاص هزینه های جلسات حرفه ای را برای انجام فعالیت های روزمره فراهم می کند. افزون بر این ها امکان مشاوره های سیابری به سازمان های مهم را نیز در دسترس کاربران قرار می دهد.

همچنین دولت یک انجمن سه جانبه ویژه کسب و کار نیوزیلند و شورای اتحادیه های صنفی را برای پیشبرد پروژه های خود طراحی کرده است. پروژه ای که به افزایش سطح  مهارت ها و آموزش و... کمک می کند.

/ زد دی نت

 

 

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که حاوی تهمت یا افترا باشد در سایت منتشر نخواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبز با خبر باشد منتشر نخواهد شد.