ion

معاون پارلمانی رئیس جمهوری به منتقدان برجام:

وقت بدی برای تسویه حساب است

سیاسی /
شناسه خبر: 360333

هر صدایی که حکایت از تسویه حساب سیاسی باشد، قطعاً در شرایط فعلی دشمن از آن سوء استفاده می‌کند و به هیچ وجه به نفع مصالح عمومی و کشور و نظام جمهوری اسلامی نیست.

ایران آنلاینمعاون پارلمانی رئیس‌ جمهوری گفت: هر صدایی که حکایت از تسویه حساب سیاسی باشد، قطعاً در شرایط فعلی دشمن از آن سوء استفاده می‌کند و به هیچ وجه به نفع مصالح عمومی و کشور و نظام جمهوری اسلامی نیست.

حسینعلی امیری با اشاره به نگاه منفی جهانی درباره خروج امریکا از برجام به خبرآنلاین گفت: امریکا فکر می‌کرد اگر از برجام خارج شود، ایران تصمیمات شتابزده می‌گیرد. با تدبیری که اتخاذ شده و موضع بسیار متقن و محکم رئیس جمهوری، برنامه‌های ترامپ نقش برآب شد و جامعه جهانی فهمید ایران به تعهدات خود عمل می‌کند. وی درباره اقدام برخی مخالفان به تسویه حساب سیاسی با دولت افزود: الان وقت بدی برای تسویه حساب‌های سیاسی است. در زمانی که باید همه امریکا و رژیم صهیونیستی را تقبیح کنند، مناسب نیست، به طرح مسائل داخلی بپردازیم و یکدیگر را متهم کنیم. امیری اظهار کرد: امروز به اتحاد، وحدت و انسجام نیاز است، به تعبیر رئیس جمهوری اتفاقی در زمان حیات حضرت امام افتاد، آن زمان عده‌ای دنبال سرزنش مسئولان داخلی بودند اما حضرت امام با لفظ «این تذهبون؟» آنها را سرزنش کرد. پس همه باید امریکا و ترامپ را سرزنش و تقبیح کنیم.

وی افزود: در زمانی که افسران دستگاه دیپلماسی کشور در صحنه‌های جنگ دیپلماتیک هستند و مصالح و منافع ملی را پیگیری می‌کنند، رئیس جمهوری و اعضای دولت در حال برنامه‌ریزی برای وضعیت جدید به وجود آمده هستند، شایسته است که همه کمک کنند و در کنار هم قرار بگیرند و به دولت، رئیس جمهوری و تیم مذاکره کننده یاری رسانند تا کشور آسیب نبیند. معاون رئیس جمهوری تأکید کرد: هر صدایی که حکایت از تسویه حساب سیاسی باشد، قطعاً در شرایط فعلی دشمن از آن سوء استفاده می‌کند و به هیچ وجه به نفع مصالح عمومی و کشور و نظام جمهوری اسلامی نیست.

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که حاوی تهمت یا افترا باشد در سایت منتشر نخواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبز با خبر باشد منتشر نخواهد شد.