پیمان معادی به بهانه خداحافظی جیانلویجی بوفون دروازه‌بان افسانه‌ای تیم ملی ایتالیا و باشگاه یوونتوس از دنیای فوتبال، یادداشت جالبی را در صفحه اینستاگرام خود منتشر کرده است.

به گزارش ایران آنلاین، بازیگر فیلم‌های «کمپ ایکس ری»، «آخرین شوالیه» و «جدایی نادر از سیمین» که تا کنون چندبار علاقه خود را به فوتبال ابراز کرده، در یادداشت خود درباره خداحافظی بوفون نوشته است:
خداحافظ جیجى بزرگ. ممنون از همه لحظات نابى که براى همه فوتبال دوستان جهان ساختى. تو دلیل کافیى بودى تا آدمها دوست داشته باشن پسراشون فوتبال تماشا کنن و فوتبالى شن.
شخصیت و وقار، تیپ و استایل یگانه ات، غیرت و فرماندهى با استراژدى هاى متفاوت و متنوع ات، آن لبخندها و اشکهاى کودکانه و واقعیت که تا اخرین بازى زندگیت مثل یک بازیکن تازه وارد هیجان و انگیزه داشتى باعث می شد حتى دو اتیشه ترین طرفداران تیمهاى دیگه هرگز بخودشون اجازه ندهند بهت بی احترامی کنن و امروز همه به احترامت ایستاده اند و میگویند، خداحافظ به تو که نمیروى و هستى و تمام نمیشوى. فقط از قهرمانى به الگویى، از اسطوره اى به افسانه اى، و از بوفونى به بوفون دیگر تبدیل می شوى.

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که حاوی تهمت یا افترا باشد در سایت منتشر نخواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبز با خبر باشد منتشر نخواهد شد.