حسین توکلی، مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور گفت: شنبه 29 اردیبشهت ماه آخرین مهلت ثبت نام در آزمون کاردانی به کارشناسی است.

ایران آنلاین / حسین توکلی اظهار کرد: ثبت نام برای شرکت در آزمون کاردانی به کارشناسی تمام دانشگاه‌ها و موسسات آموزش‌عالی کشور از روز دوشنبه 13 اردیبهشت97  آغاز  و تا ساعت 24 شنبه 29  همین ماه ادامه دارد.

وی ادامه داد: آزمون کاردانی به کارشناسی در تمام دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی جمعه 12 مرداد ماه 97 در 74 حوزه امتحانی و 60 شهرستان به طور همزمان در سراسر کشور برگزار خواهد شد.

ثبت نام بیش از 15 هزار نفر در آزمون کاردانی به کارشناسی 

مشاور عالی سازمان سنجش عنوان کرد: تا ساعت 10 صبح امروز، 15 هزار و 750 داوطلب نسبت به ثبت نام در آزمون کاردانی به کارشناسی سال 97 اقدام کرده‌اند. وی تأکید کرد: در آزمون کاردانی به کارشناسی امسال 65 کد رشته در نظر گرفته شده است که از میان آنها 16 کد رشته با آزمون و 45 کد رشته بر اساس سوابق تحصیلی است.

توکلی یادآور شد: ثبت نام آزمون از طریق سایت سازمان سنجش انجام می‌شود و برگه راهنما و همچنین اطلاعیه‌های مربوطه هم به طور همزمان با آغاز ثبت نام در سایت سازمان سنجش آورده شده است./ باشگاه خبرنگاران جوان

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که حاوی تهمت یا افترا باشد در سایت منتشر نخواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبز با خبر باشد منتشر نخواهد شد.