دیدار عبدی افتخاری با رئیس فدراسیون جهانی اسکی

ورزشی /
شناسه خبر: 359871

رئیس فدراسیون اسکی ایران با رئیس فدراسیون جهانی دیدار کرد.

به گزارش ایران آنلاین و به نقل از سایت فدراسیون اسکی، سید عبدی افتخاری رئیس فدراسیون اسکی ایران با ژان فرانکو کاسپر رئیس فدراسیون بین‌المللی اسکی (FIS) پیش از آغاز کنگره فدراسیون بین‌المللی در نشستی صمیمی پیرامون اسکی ایران بحث و تبادل نظر کردند.
ژان فرانکو کاسپر رئیس فدراسیون بین‌المللی اسکی با اشاره به اقدامات فدراسیون اسکی ایران طی مدت زمان اخیر، گفت: در مدت زمان اخیر شاهد حرکت رو به جلوی اسکی ایران هستیم و فدراسیون بین‌المللی اسکی نیز با توجه به این پیشرفت حمایت‌های خود را از اسکی ایران ادامه خواهد داد.
وی افزود: اسکی ایران هم در بخش سخت‌افزاری و هم در بخش قهرمانی پتانسیل خوبی برای پیشرفت دارد و با توجه به بررسی‌ها و گزارشاتی که از اسکی ایران در اختیار دارم، آینده خوبی را برای این ورزش در ایران متصور هستم.
رئیس فدراسیون بین‌المللی اسکی همچنین به میزبانی ایران از مسابقات قهرمانی آسیا در سال 2018 اشاره کرد و گفت: گرفتن میزبانی رقابت‌های قهرمانی آسیا اتفاقی خوبی برای اسکی ایران بود و برگزاری مسابقات مختلف در سطح بین‌المللی به میزبانی کشور ایران یکی از مسیرهای پیشرفت این رشته ورزشی در ایران خواهد بود. البته پیش از این شاهد میزبانی ایران در رقابت‌های قهرمانی جهان و جام‌جهانی در اسکی روی چمن نیز بوده‌ایم.
وی همچنین به تداوم حمایت فدراسیون بین‌المللی اسکی از ایران تاکید کرد و گفت: با توجه به گزارشات و بررسی‌هایی که از فدراسیون اسکی ایران دریافت کرده‌ایم به این حمایت‌ها ادامه خواهیم داد.
همچنین سید عبدی افتخاری رئیس فدراسیون اسکی ایران نیز در این دیدار ضمن ارائه گزارش مختصری از فعالیت‌های فدراسیون اسکی ایران خاطرنشان کرد: تمامی تلاش خود را به کار بستیم تا در دو سال اخیر حرکت رو به رشدی را در اسکی ایران به وجود بیاوریم و خوشبختانه اتفاقات خوبی نیز در این مدت رخ داد.
وی خاط نشان کرد: در این مدت برنامه‌های زیادی را در بخشهای مختلف بخصوص در حوزه های قهرمانی، استعدادیابی و آموزش انجام داده‌ایم که خروجی آن برای اسکی ایران مثبت بوده است. همراهی و حمایت فدراسیون بین‌المللی نیز می‌تواند حرکت رو به جلوی اسکی ایران را تسریع بخشد و امیدوارم حمایت‌های فدراسیون بین‌المللی اسکی از ایران بیشتر شود.
در این دیدار عیسی ساوه‌شمشکی نایب رئیس کنفدراسیون اسکی آسیا نیز حضور داشت.
در کنگره بین‌المللی اسکی، پیام محبی به عنوان عضو کمیته رول اسکی و حسین طاووسی عضو کمیته تبلیغات نیز در نشست‌های کمیته‌های مربوطه حضور داشتند.

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که حاوی تهمت یا افترا باشد در سایت منتشر نخواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبز با خبر باشد منتشر نخواهد شد.