صبح امروز در بیمارستان شهید مطهری تهران صورت گرفت

عیادت قربانیان اسیدپاشی از قربانی تبریز

گزارش /
شناسه خبر: 350878

اعضای انجمن حمایت از قربانیان اسید پاشی صبح امروز سه شنبه با معصومه جلیل پور، قربانی اسید پاشی تبریز در بیمارستان مطهری تهران دیدار کردند.

ایران آنلاین / مصومه جلیل پور 26 ساله شب سال نو از سوی خواستگارش مورد اسیدپاشی قرار گرفت. در این دیدار معصومه عطایی، محسن مرتضوی و قاطمه قاسمی از دیگر قربانیان اسید اسید پاشی حضور داشتند و با معصومه گفتگو کردند. آنها از روزهایی گفتند که بر تخت همین بیمارستان و دیگر مراکز درمانی بستری بوده و روزهای سختی را پشت سر گذاشته‌اند. آنها به معصومه گفتند که درد و رنجش را می‌فهمند و در تمام این مراحل سخت در کنارش خواهند ماند.

دکتر دهمرده‌ای، پزشک معالج معصومه نیز در این دیدار حضور یافت و گفت تاکنون سه عمل جراحی بر معصومه انجام شده و این به جزعمل‌هایی است که در شهر تبریز بر روی او انجام شده. او امیدوار است که با بهبودی نسبی معصومه تا دو هفته دیگر از بیمارستان ترخیص شود.

دکتر سید کمال فروتن، مدیرعامل انجمن حمایت از قربانیان اسیدپاشی هم درباره وضعیت معصومه جلیل پور گفت: انجمن حمایت از قربانیان اسیدپاشی پیگیر وضعیت معصومه است و با توجه به انتقالش به تهران با رییس بیمارستان در ارتباط و پیگیر شرایط اوست. اما درحال حاضر با توجه به وضعیت درمانی معصومه که در شرایط سوختگی حاد است باید منتظر ماند تا این دوره سپری شود.

 او تاکید کرد: در حال حاضر با رایزنی‌های انجام شده درهزینه‌های درمانی معصومه تخفیف‌هایی داده شده و پس از طی این مراحل انجمن وارد عمل می‌شود و نسبت به حمایت‌های پزشکی، حقوقی و روانی از این قربانی جوان اسیدپاشی اقدام خواهد کرد.

«محمد - ن» مرد جوانی که خواستگار معصومه بود، بعد از آنکه شنید معصومه نمی‌خواهد با او ازدواج کند، اول با قمه دو انگشت او را برید و بعد در ماشین و از فاصله نزدیک  روی صورتش اسید پاشید. اسیدپاش اکنون در زندان تبریز است.

به زودی گزارش کامل دیدار اعضای انجمن و قربانیان اسیدپاشی با معصومه جلیل پور در صفحه گزارش روزنامه ایران منتشر خواهد شد.

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که حاوی تهمت یا افترا باشد در سایت منتشر نخواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبز با خبر باشد منتشر نخواهد شد.