ion

درخواست پلیس از شهروندان برای شناسایی یک متهم

حوادث /
شناسه خبر: 348088

پلیس آگاهی البرز با انتشار تصویر یک متهم فراری، از شهروندان خواست در صورت مشاهده و یا شناسایی وی، موضوع را به پلیس این استان اطلاع دهند.

ایران آنلاین / سرهنگ جواد صفایی روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگاران، افزود: در پی شکایت ساکنان یک مجتمع مسکونی در شهرک بنفشه کرج مبنی بر آتش سوزی عمدی 2 دستگاه خودرو پارک شده در این مجتمع، پیگیری موضوع در دستور کار ماموران پلیس آگاهی استان البرز قرار گرفت.

وی اضافه کرد: با توجه اظهارات ساکنین مجتمع، حوالی ساعت 18:50 اواخر اسفند ماه سال گذشته ساکنان مجتمع با صدای انفجار مهیبی سراسیمه خود را به پارکینک ساختمان رساندند که در نهایت ناباوری مشاهده کردند 2 دستگاه خودرو پژو پارس و رنو تالیسمان مربوط به اهالی مجتمع در حال سوختن در شعله های آتش هستند.
وی خاطرنشان کرد: با تحقیقات محلی از ساکنان، مبنی بر عدم اطلاع از علت حادثه و تخریب پارکینگ ساختمان، احراز فرضیه ها و جمع بندی مدارکی برای رسیدن به علت حادثه و یا شناسایی فرد یا افرادی که مسبب حادثه بودند را با مشکل مواجه می ساخت ، بنابراین پس از مدتی تلاش برای شناسایی علت حادثه و بازبینی تصاویر دوربین های مداربسته، تصویر فرد ناشناسی که در زمان حادثه در پارکینگ حضور داشت، شناسایی شد.
وی افزود: با توجه به اینکه فرد مشاهده شده با هیچ یک از افراد مجتمع ارتباط خانوادگی و آشنایی ندارد بنابراین این فرضیه قوت گرفت که بین فرد ناشناس و حادثه آتش سوزی ارتباط مستقیم وجود دارد.
رییس پلیس آگاهی استان البرز گفت: بر این اساس، بازپرس شعبه 22 دادسرای کرج، دستور چاپ تصویر بدون پوشش متهم را در رسانه های جمعی صادر کرد، بنابراین از شهروندان درخواست می شود در صورت مشاهده و یا شناسایی متهم موضوع را به این پلیس اطلاع دهند یا به صورت حضوری به اداره مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی استان البرز واقع در میدان طالقانی کرج ، بلوار تعاون مراجعه کنند.

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که حاوی تهمت یا افترا باشد در سایت منتشر نخواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبز با خبر باشد منتشر نخواهد شد.